ŽIVOT PO VÝMENĚ: Natáčení změnilo jejich pohled na svět. Žanetu s Romanem čeká velká životní změna!

V rodině Romana, který během natáčení Výměny napadl svoji náhradní manželku, došlo po účasti v pořadu k několika výrazným změnám. Partneři prý k sobě mají blíž a čeká je svatba!

Přehrát poslední díl

Ve Výměně manželek se divákům představila Jana (32) s partnerem Richardem (27) a syny Alexem (10) a Teem (5 Měsíců), kteří žijí v Liberci. Druhou rodinu pak tvořila rodina z Bíliny, kterou tvoří Žaneta (38), Roman (46), Roman (10 měsíců), Růžena (5), Natálka (11), Lukáš (8), Filip (17) a Robin (18).

Výměna manželek - 18. 4. 2018 II - 10
Zdroj: TV Nova

Žaneta se svým náhradním manželem Richardem vycházela bez sebemenších problémů. Podivná situace nastala ve chvíli, kdy Jana volala Richardovi, aby mu oznámila, že chce natáčení předčasně ukončit. Žanetě bylo jasné, že soužití náhradních manželů se na druhé straně neobešlo bez konfliktů. Roman totiž Janu napadl a agresivně do ní strkal.

Výměna manželek: Agrese pokračovala i během „osmi očí“! - 10
Zdroj: TV Nova

Přesto je Žaneta za svou účast v pořadu ráda, neboť se jí dostalo kýžených změn. „U nás doma se toho změnilo hodně a jsem za to ráda. S přítelem jsme si bližší, pomáhá mi s klukem i s úklidem,“ překvapila Žaneta v rozhovoru.

110

GALERIE: Výměna manželek - 18. 4. 2018

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 18. 4. 2018 II - 15

Hodnocení:

Změnil se i přístup rodičů k dětem. Jak? To se dozvíte v rozhovoru.

 

ČTĚTE TAKÉ:

PJ