ROZCHOD, NEBO SVATBA? Zdenka s Richardem promluvili o krizi ve vztahu! Co se stalo?

Výměna manželek - Ohrožování nožem - 4
Zdroj: TV Nova

Zdenka se pro účast ve Výměně rozhodla kvůli krizi ve vztahu s partnerem Richardem. Jakých změn se jim díky pořadu dostalo?

Přehrát poslední díl

Další epizoda Výměny manželek představila čtyřčlennou rodinu, kterou tvoří Zdenka (41), její partner Richard (38), syn David (3) a dcera Lili (8). Na druhé straně se diváci seznámili se Simonou (27), manželem Jiřím (38) a jejich synem Dominikem (5).

Výměna manželek - Ohrožování nožem - 5
Zdroj: TV Nova


Zdenka si se svým náhradním manželem Jiřím skvěle rozuměla a během jejich desetidenního soužití nedošlo k jediné hádce. O poznání horší atmosféra panovala na druhé straně. Čistotou posedlá Simona se zděsila krátce po příjezdu, neboť podle ní Zdenka úklidu moc času nevěnovala. V průběhu Výměny si zároveň všimla značných mezer ve vzdělání svých náhradních dětí. Tříletý David nebyl schopen rozpoznat základní barvy a osmiletá Lili zase nezvládala číst. Potom, co z nedostatků Simona obvinila oba rodiče, Richard vybouchnul a ostře se do ní pustil.

Výměna manželek - Ohrožování nožem - 2
Zdroj: TV Nova


Zdenka v úvodu epizody zmiňovala, že se do pořadu přihlásila kvůli svému partnerovi Richardovi. Jejich vztah procházel krizí a Zdenka dokonce zvažovala rozchod. O jejich budoucnosti mělo rozhodnout právě desetidenní odloučení. Jak to všechno dopadlo? „Zamysleli jsme se sami nad sebou, vyříkali jsme si spoustu věcí. Vzala jsem si z toho to, že nemůžu všechno házet jen na toho chlapa a že tím činitelem je i ta žena. Prostě muži některé věci vnímají jinak,“ prozradila Zdenka. Partneři tedy zůstali nadále spolu. „Já změnil přístup ke své partnerce, mám jí radši. Už mi nevadí tolik věcí, co mi vadilo předtím,“ odpovídal na stejnou otázku Richard.

Výměna manželek - 4.4.2018 - 14
Zdroj: TV Nova

Právě v návaznosti zlepšení jejich vztahu se nabízí otázka, zda se konečně nechystá svatba. „Máme oba spoustu práce na domě, svatba tedy zatím není ani v pořadí. Vlastně ani nejsem ten typ ženy, která by se musela vdávat,“ řekla Zdenka otevřeně. „Jsme s partnerem pořád spolu, ten vztah je mnohem lepší, ale na svatbu to pořad není,“ dodala na závěr.

112

GALERIE: Výměna manželek - 4. 4. 2018

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 4.4.2018 - 1

Hodnocení:

Další epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 11. dubna 2018 ve 20:20 na Nově!
 

ČTĚTE TAKÉ:

 

PJ