Přišel jen ve slipech a roztáhl gauč: Šokovaná Štěpánka přiznala, co po ní chtěl náhradní manžel

Účastí ve Výměně manželek chtěla Štěpánka docílit toho, aby si jí partner Martin více vážil. Sama také zjistila, že jiní muži mohou být daleko horší, což jí názorně předvedl náhradní partner Radek. Intriky, přetvářka a hlavně nenápadný pokus o sblížení v jeho podání ji doslova odrovnal!

V premiérovém díle Výměny manželek poznali diváci rodinu z Ratenic, kde se máma Štěpánka (32) s tátou Martinem (29) starají o dva syny Štěpána (6) a Matýska (4). Na druhé straně se seznámili s rodinou z Liberce, kterou tvoří mladá máma Lucie (24) a Radek (28), ti spolu mají dcery Vanesu (2) a Lauru (1).

Výměna manželek 20.3.2019 - foto 2 - 10
Zdroj: TV Nova

Radek se nechal slyšet, že nejhorším zážitkem, který za celou dobu natáčení prožil, byla masáž zad, o níž požádal Štěpánku. Celá událost byla dle jeho slov špatně pochopena a cítil se dotčen.

 

Štěpánka však na sociálních sítích popsala další podrobnosti této pro ni nemilé zkušenosti. „Radek zapomněl dodat, že byl kouřit a z toho cigára se vrátil svlečený pouze ve slipech, poté rozložil gauč, na kterém jsme seděli, a hlavu si dal ke mně, jako pardon, nevím jak on, ale já na cizí chlapy nesahám, ještě ke všemu, když jsou svlečení,“ napsala Štěpánka. „V tu chvíli jsem nevěděla, co mám dělat, když k tomu víte, že měl v sobě nějaká piva a panáky slivovice. Srdce mi tlouklo jako blázen a najednou co teď, byla jsem sama, bez telefonu, nepřála bych to nikomu a on to pojme úplně normálně,“ dodalal ještě.

Výměna manželek 20.3.2019 - Radek1
Zdroj: TV Nova

Premiérový díl vaši oblíbené reality show Výměna manželek sledujte ve středu 27. března ve 20:20 na Nově!

TV Nova