FINANČNÍ PROBLÉMY: Děti z premiérové Výměny jí ke snídani zmrazenou pizzu!

Finanční problémy a neutichající konflitky trápí jednu z rodin z nové epizody Výměny manželek. Kvůli finanční krizi jim nezbývají peníze na nákup kvalitních potravin pro děti... Peníze pak shánějí, kde jen můžou.

Přehrát poslední díl

V premiérové Výměně manželek uvidí diváci rodinu z Jesenice u Rakovníka, kterou tvoří Eliška (24), Petr (27), Radek (2) a Petr (3). Na druhé straně se seznámí s Evou (48), Scilárdem (43), Maruškou (17) a Markem (13), kteří žijí v Boušicích. Rodina z Jesenice čeká od Výměny manželek zlepšení jejich vztahů, protože jsou spolu pořád a často se hádají. Oproti tomu druhá rodina má téměř idylický vztah, do pořadu šla hlavně pro zábavu.

Výměna manželek - 26. 9. 2018 - 11
Zdroj: TV Nova

Na Evu čeká v náhradní domácnosti značný šok. Poté, co se v manuálu dočte, že mezi Eliškou a Petrem často dochází k obrovským konfliktům, které dokonce vrcholí fyzickými útoky, bude mít ze svého náhradního manžela strach. Kromě toho bude značně znepokojena ze stravovacích návyků malého Rádi a Péti, kteří jedí hlavně rohlíky a housky. Pro jejich tatínka také není problém jim udělat ke snídani pizzu!

Výměna manželek - 26. 9. 2018 - 9
Zdroj: TV Nova

Premiérovou epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 26. září 2018 ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
PJ