Peníze versus rodina a zdraví: Co jste ochotni pro svou rodinu obětovat vy? Hlasujte

Zdroj: TV Nova

Premiérový díl Výměny manželek zavede diváky do dvou rodin, kde oba tatínci pracují na dvě stě procent. Ota (40) ze Saběnic má práce dvě, někdy v nich denně stráví i osmnáct hodin. Martin (47) ze Zbůchu dokonce pracoval natolik, až se to podepsalo na jeho zdraví.

Eva (43) si moc přeje bydlet v rodinném domě. Ten se ale jen tak sám nepostaví a nezaplatí. Manžel Martin (47) tedy pracoval, seč mu síly stačily, aby mohl manželce splnit sen. Před deseti měsíci ale míra přesáhla hranici a nedlouho po sobě měl dva infarkty. Nyní má za sebou operaci a je doma.

Výměna manželek - přepracování - 10.4.2019 - anketa 2
Zdroj: TV Nova

Druhá rodina na tom není o moc lépe. Ota (40) má dvě malé děti, které ale sotva vidí, protože v zaměstnání je prakticky celý den. Na Evin dotaz, zda by mohl jeden pracovní den zůstat doma, má však jasnou odpověď. Manželka Michaela (28) by však Otu měla raději více doma, i na úkor toho, že by se museli uskromnit.
Výměna manželek - přepracování - 10.4.2019 - anketa 1
Zdroj: TV Nova

Na místě je otázka, zda stojí za to pro peníze obětovat čas s rodinou nebo své zdraví. V prvním případě přemíra práce skončila infarktem a operací, v druhém by tatínek mohl promeškat první krůčky malých dcerek.

Premiérovou epizodu oblíbené reality show Výměna manželek sledujte už dnes ve 20:20 na Nově.

Anketa

Pracovali byste do úmoru, abyste zajistili blaho rodiny?

Hlasovalo 462 lidí.

TV Nova