ŠOK PO NATÁČENÍ: Tomáš z Výměny manželek odhalil nevěru! Kdo je tedy nakonec ten špatný?

Aktualizováno 3.9. 2017 12:20
Zdroj: Nova.cz

Jeden z divácky nejúspěšnějších dílů Výměny manželek zase rozvířil vody. Tato kontroverzní epizoda přinesla velké hádky a dva rozchody. Hadí žena Jana svého partnera opustila již dávno a nyní se rozešli i Tomáš se Sabinou! kvůli čemu? Na to odpovídal živě v livechatu s diváky!

Ve středeční premiérové Výměně manželek se představila rodina z německého města Zittau, kterou tvoří Jana (35), Roman (24) a dcery Laura (6) a Viktorka (3). Na druhé straně se diváci seznámili se Sabinou (22), Tomášem (29), dcerou Michalkou (3) a synem Danem (1,5), kteří žijí v Praze.

Výměna manželek - Rvačka během osmi očí - 11
Zdroj: TV Nova

Tomáš si s náhradní manželkou Janou během deseti dnů hodně rozuměl, možná až moc. To, co ale padlo během jednoho z posledních dnů, hodně ovlivnilo jejich vztahy. Tomáš totiž přiznal, že kdyby jim to nevyšlo, dal by to možná s náhradní manželkou Janou dal dohromady. A žádný divák si neodpustil malou připomínku: „Až se tohle dozví jejich partneři, asi bude co k vysvětlování.“
Výměna manželek: Německo x Praha - 30. 8. 2017 - 2
Zdroj: TV Nova

A protože má lež krátké nohy a pravda vždycky vyjde na povrch, netrvalo to dlouho a jejich vztah se rozpadl. Přitom ještě v den premiérového dílu na televizních obrazovkách byly oba dva v harmonii, dnes tomu je jinak. Možná proto přijel Tomáš na naplánovaný livechat, kde odpovídal divákům na otázky na tělo, sám. Podstatná otázka, od které se následně odvíjel celý chat, padla na úplném začátku! „Jste stále ve vztahu se Sabinou?

Romana tato otázka nezaskočila a rovnou vypálil zostra. „Ne, jsme od sebe,“ přiznal. Pro mnohé to byl šok, jelikož před pár dny ještě spolu žili v jedné domácnosti. Pak následovala další peprná otázka: „Měl jste poměr s Janou během výměny?“ Na to už Roman neměl tak jednoznačnou odpověď. „Nemyslím si, že je dobré na tuto otázku odpovídat. Nechci šířit spekulace,“ nechtěl snad prozradit pravdu? Poslední hřebíček do rakve zarazila samotná moderátorka Lucie Králová. „A nemyslíte si, že spíš tato odpověď bude šířit spekulace?“ Roman se zamyslel a nakonec odpověděl: „Každý si z toho vezme něco,“ zakončil.

Co jiného ještě prozradil? Podívejte se na celý livechat a dozvíte se více.


Maci/nova.cz