SOKYNĚ Z VÝMĚNY NEJLEPŠÍ KÁMOŠKY? Sabina promluvila o přátelství s milovnicí hadů Janou

Zdroj: TV Nova

Sabina s Janou si v jedné z nejsledovanějších epizod reality show Výměna manželek do oka moc nepadly. Po natáčení se však společně sešly, aby si jisté věci vyříkaly a začalo se spekulovat o velkém přátelství dvou rivalek. Jak to teda bylo a je ve skutečnosti?

Přehrát poslední díl

 

Jedna z nejsledovanějších epizod pořadu Výměna manželek představila partnery Sabinu a Tomáše. Na druhé straně se diváci seznámili s Janou a jejím přítelem Romanem. Společné soužití pánů s náhradními manželkami proběhlo téměř bez konfliktů, což se však nedá říct o závěrečné debatě mezi osmi očima. Tam totiž Jana dorazila pod vlivem alkoholu a uklidňujících léků a rozhodně nebyla v dobré náladě. Strhla se tak slovní bitka a nebylo daleko od vyhrocenější chvíle.

Výměna manželek - Rvačka během osmi očí - 25
Zdroj: TV Nova


V jeden okamžik to totiž vypadalo, že Jana Sabinu fyzicky napadne. Jak na chvíle hrůzy Sabina vzpomíná? „Já jsem věděla, že tam je Roman a kdyby se něco zvrtlo, tak by určitě zasáhl. Což se o Tomášovi říct nedá,“ řekla otevřeně mladá maminka.

Výměna manželek - Rvačka během osmi očí - 27
Zdroj: TV Nova


I přes prvotní nesympatie a hádky se vyměněné manželky po natáčení zkontaktovaly, a dokonce spolu vyrazily na diskotéku! 
Proč po tom všem došlo k další komunikaci a jak je to s jejich vztahem dnes? Na to Sabina odpověděla v rozhovoru.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:PJ