Naďa z premiérové Výměny šokuje: S exmanželem a jeho přítelkyní má opravdu nestandardní vztah!

V tomto díle diváci uvidí, jak zapadne Jana do velké komunity. Dokáže se postarat o domácnost čítající dvanáct lidí? A přizpůsobí se Naďa rodině s naprosto odlišným způsobem výchovy?

Přehrát poslední díl

Ve středeční premiérové Výměně manželek diváci uvidí rodinu z Nymburka, kterou tvoří Naďa (38), Martin (42), dvojčata Maxmilián a Alex (16 měsíců), Kristýna (17), Andrea (11), Karolína (16), Jirka (19), Vašek (18), Adam (20), Josef (40), Růža (37). Na druhé straně se seznámíme s Janou (32), Petrem (41), Kristýnou (3) a Davidem (9), kteří žijí v Bělé pod Bezdězem.

117

GALERIE: Výměna manželek - 9. 4. 2018

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 9. 4. 2018 - 17

Hodnocení:

Rodinu z Nymburka přihlásila do Výměny manželek jedna z dcer, aby matce dokázala, co všechno pro ni i ostatní znamená. V druhé rodině chtěli jít do tohoto projektu oba dva. Hlavním důvodem je to, že chtěli zjistit, jestli bez sebe dokážou být, protože dosud chodí všude spolu a téměř se nerozdělují.

Pro Janu bude obrovským překvapením počet členů její náhradní rodiny. Obstarat bude muset nejen Martina s dětmi, ale zároveň i několik kamarádů, kteří s nimi žijí, a dokonce i bývalého přítele Nadi s jeho novou přítelkyní. Zvládne se postarat o takto početnou domácnost?

 

Premiérová Výměna manželek už ve středu 11. 4. od 20:20 na Nově.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova