Smutné poměry v náhradní rodině: Gábina popsala, jaký život má tříletý Michal

Zdroj: TV Nova

Napjatá atmosféra a rozdílné názory nejen co se chodu domácnosti týče. Gábině vadilo, že malému synovi v pokojíčku stále hraje televize a také to, na co se dívá. Co prozradila po Výměně?

V novém díle Výměny manželek se diváci seznámili s rodinou žijící ve vesnici Korouhev, kterou tvoří Gábina (41), Robert (41) a jejich děti Robert (19), Matěj (13) a Anežka (8). Na straně druhé poznali rodinu z Ostravy, již tvoří Katka (40), Michal (25) a jejich syn Michal (3).

 

Výměna manželek 13.3.2019 život po - malý Michal - 2
Zdroj: TV Nova

Táta Michal s náhradní manželkou během natáčení kamarád rozhodně nebyl. Gábina se snažila najít cestu alespoň k malému synovi. Bohužel ani ten si na novou tetu nezvykl a dával to najevo.

 

Gábina zastává jiný styl výchovy a jeden z jejích požadavků na Michala byl, aby svému synovi pouštěl méně televizi a namísto toho se mu snažil například číst nějakou pohádku. I kvůli tomu se oba pohádali. Gábině navíc vadilo, že malému dítěti otec pouští pořady o autech, k tomu řekla své: „Ta televize běžela od nevidím do nevidím. Dítě dají spát v devět hodin, a když tam ještě v jedenáct přijdete, tak kluk kouká na tuningová auta.“ Dále přidává: „On nezná vůbec žádné pohádky, žádné čtení z knížek, tříletému klukovi by se mělo číst, ale rozhodně ne mu tady ve třech letech tlouct do hlavy, jenom protože tatínek má rád tuning, tak ho musí mít rád i syn.“ To se Gábině nelíbilo.

 

Výměna manželek 13.3.2019 život po - malý Michal - 3
Zdroj: TV Nova

Premiérovou epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 20. března 2019 ve 20:20 na Nově!

14

GALERIE: Smutné poměry v náhradní rodině: Gábina popsala, jaký život má tříletý Michal

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek 13.3.2019 život po - malý Michal - 3

Hodnocení:

TV Nova