Lukáš z Výměny si postěžoval na náhradní manželku: Co mu na ní tolik vadilo?

Publikováno 20. 9. 2017
Lukáš z Výměny manželek
Zdroj: TV Nova

Ve středeční premiérové Výměně manželek jste kromě Terezy a Pavla viděli i Kristýnu s Lukášem. Ten nyní prozradil, co mu na náhradní manželce nejvíce vadilo...

Přehrát poslední díl

 

Ve středeční premiérové Výměně manželek viděli diváci TV Nova rodinu z České Lípy, kterou tvoří Tereza (23), Pavel (37) synové Kuba (18 měsíců), Vojta (5), Tonda (6) a dcery Anička (3), Helenka (2). Na druhé straně se seznámili s Kristýnou (23), Lukášem (27) a synem Filipem (18 měsíců), kteří žijí v Milovicích.
 

Lukáš se svěřil, že se jeho vztah s Kristýnou po natáčení Výměny hodně změnil. „Vážíme si víc jeden druhého a trávíme spolu víc času,“ přiznal. „Ten čas, který máme pro sebe, se snažíme co nejvíc využít,“ upřesnil. „Pomáhám v domácnosti a víc se věnuji synovi. Hraju si s ním a víc se o něj starám,“ doplnil.
 

I když s náhradní manželkou neměl žádný zásadní problém, něco mu na ní přece jen vadilo. „Bylo to trochu něco jiného, než na co jsem zvyklý. Pořádně jsem si s ní nepopovídal, byla taková uzavřená do sebe a za celých 10 dní se to nezměnilo. Mně přišlo, že mezi sebou moc nekomunikují,“ prozradil.
 

117

GALERIE: Výměna manželek: Pět dětí a nevěra!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Pět dětí a nevěra! - 1

Hodnocení:


S druhou rodinou jsou ale stále v kontaktu. „Už jsme byli na návštěvě, nesli jsme jim nějaké hmotné věci,“ dodal s tím, že je rád, že do Výměny šli, protože se prý jejich vztah s manželkou o hodně zlepšil. Už se nezanedbávají tak jako dřív.


Kristýna z Výměny o svém náhradním manželovi: Prozradila, jaký opravdu je!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz