ZVRAT PO VÝMĚNĚ: Lucka a Radek se rozešli! Co bude s dětmi?

Lucie během svého pobytu v Ratenicích náhradní rodinu příliš neoslnila. Hlavně táta Martin z ní byl nešťastný, protože za celou dobu toho moc nenamluvila a pokud ji k něčemu nedotlačil, tak by snad ani nic neudělala. Lucii však čas strávený v jejich rodině otevřel oči, viděla, jaký vztah má Martin ke svým dětem a snaží se polepšit.

V premiérovém díle Výměny manželek poznali diváci rodinu z Ratenic, kde se máma Štěpánka (32) s tátou Martinem (29) starají o dva syny Štěpána (6) s Matýskem (4). Na druhé straně se seznámili s rodinou z Liberce, kterou tvoří mladá máma Lucie (24) a Radek (28), ti spolu mají dcery Vanesu (2) a Lauru (1).

Výměna manželek 20.3.2019 - foto1 - 5
Zdroj: TV Nova

Lucii se po natáčení otevřely oči. „Uvědomila jsem si, že bych se měla více starat o děti, než myslet sama na sebe nebo na přátelé…více se zajímám o děti, věnuju jim více péče, prostě, aby se holky měly lépe.“ V liberecké rodině nastalo i k dalším změnám. „S přítelem jsme se rozešli, už jsme nemohli najít cestu k sobě…on chtěl jít za něčím lepším, takže si našel teď partnerku.“ Alespoň o děti se Radek zajímá. „Platí alimenty, občas se za nimi přijde podívat a teď nedávno je měl u sebe přes víkend,“ říká Lucie. Nakonec prozradila jaké má plány do budoucna. „Potřebuju dát do kupy moje holky, a pak časem i sebe.“ Na závěr dodala: „Vanese v září budou spravovat zoubky, takže bude mít jiné zuby než předtím.“

Výměna manželek 20.3.2019 - foto1 - 4
Zdroj: TV Nova

Premiérový díl Výměny manželek sledujte ve středu 27. března ve 20:20 na Nově!

TV Nova