Náhradní manžel v šoku: Míša neumí používat vysavač a mluví sprostě před malým dítětem! VIDEO

Zdánlivě nevinná otázka, zda Míša četla manuál, jak se ve vyměněné rodině chovat, dostane náhradní manželku do varu. Proč se začne hádat kvůli úklidu?

Přehrát poslední díl

V další epizodě Výměny manželek se divákům představí ukrajinská rodina žijící v Táboře. Tvoří ji Irina (30), Olexandr (31) a jejich syn Daniel (2). Na druhé straně se seznámí s Míšou (34), Michalem (33) a dětmi Samuelem (5), Dáďou (2) a Denískem (1). Společně žijí v bytě v obci Malonty.

Výměna manželek - 28. března 2018 - 19
Zdroj: TV Nova

Míšu s Michalem do Výměny přivedla touha po zlepšení vztahů mezi jednotlivými členy jejich rodiny, Irinu s Olexandrem zase jejich stereotypní život a zevšedňování jejich kdysi neutichající lásky. Desetidenní pobyt v náhradní domácnosti nebude lehký ani pro jednu z vyměněných manželek. Irina bude muset čelit několika ošklivým hádkám a slovním útokům svého nového manžela Michala.

Výměna manželek - 28. března 2018 - 17
Zdroj: TV Nova

Situace v Táboře bude těžce stravitelná i pro Míšu. Ta nebude schopna se srovnat s odlišným způsobem výchovy malého Daniela. Několikrát se dokonce ostře pustí do jeho tatínka Olexandra, který pak bude z jejího jednání značně rozpačitý.

120

GALERIE: Výměna manželek - 28. 3. 2018

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 28. března 2018 - 20

Hodnocení:

Jak si vyměněné manželky ve svých náhradních domácnostech poradí? Premiérovou epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 28. března 2018 ve 20:20 na Nově!

 

ČTĚTE TAKÉ:

PJ