Náhradní manžel v šoku: Míša neumí používat vysavač a mluví sprostě před malým dítětem! VIDEO

Zdroj: TV Nova

Zdánlivě nevinná otázka, zda Míša četla manuál, jak se ve vyměněné rodině chovat, dostane náhradní manželku do varu. Proč se začne hádat kvůli úklidu?

Přehrát poslední díl

V další epizodě Výměny manželek se divákům představí ukrajinská rodina žijící v Táboře. Tvoří ji Irina (30), Olexandr (31) a jejich syn Daniel (2). Na druhé straně se seznámí s Míšou (34), Michalem (33) a dětmi Samuelem (5), Dáďou (2) a Denískem (1). Společně žijí v bytě v obci Malonty.

Výměna manželek - 28. března 2018 - 19
Zdroj: TV Nova

Míšu s Michalem do Výměny přivedla touha po zlepšení vztahů mezi jednotlivými členy jejich rodiny, Irinu s Olexandrem zase jejich stereotypní život a zevšedňování jejich kdysi neutichající lásky. Desetidenní pobyt v náhradní domácnosti nebude lehký ani pro jednu z vyměněných manželek. Irina bude muset čelit několika ošklivým hádkám a slovním útokům svého nového manžela Michala.

Výměna manželek - 28. března 2018 - 17
Zdroj: TV Nova

Situace v Táboře bude těžce stravitelná i pro Míšu. Ta nebude schopna se srovnat s odlišným způsobem výchovy malého Daniela. Několikrát se dokonce ostře pustí do jeho tatínka Olexandra, který pak bude z jejího jednání značně rozpačitý.

120

GALERIE: Výměna manželek - 28. 3. 2018

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 28. března 2018 - 20

Hodnocení:

Jak si vyměněné manželky ve svých náhradních domácnostech poradí? Premiérovou epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 28. března 2018 ve 20:20 na Nově!

 

ČTĚTE TAKÉ:

PJ