KOPLA BYCH HO: Simona promlouvá o nejhorších chvílích s náhradním manželem

Vyměněná manželka Simona na svého náhradního manžela rozhodně nevzpomíná v dobrém. Přesto je za svou účast v pořadu ráda. Co se u nich doma změnilo?

Přehrát poslední díl

 

Ve Výměně manželek se diváci tentokrát seznámili s rodinou z obce Šošůvka, kterou tvoří Zdenka (41), Richard (38), syn David (3) a dcera Lili (8). Na druhé straně se představila Simona (27), Jiří (38) a syn Dominik (5), kteří žijí v Ústí nad Labem.

Výměna manželek - 4.4.2018 - 21
Zdroj: TV Nova

Simona se během desetidenní pobytu v cizí domácnosti dostala hned do několika konfliktů se svým náhradním manželem Richardem, a to hlavně kvůli vzdělání jeho dětí. Těm se podle Simony ani jeden z rodičů moc nevěnoval a tím u nich vznikaly značné mezery ve vzdělání. Na druhé straně spolu Jiří a Zdenka vycházeli podstatně lépe a k žádným hádkám nedocházelo.

Výměna manželek - 4.4.2018 - 15
Zdroj: TV Nova

Simona na natáčení rozhodně nevzpomíná v dobrém. „Vzpomínám na to špatně, tatínek byl úplná katastrofa. Já bych ho kopla do zadku,“ řekla Simona otevřeně. „On o té své rodině vůbec nic nevěděl. Já když jsem se na něco ohledně jeho rodiny zeptala, on mi nedokázal odpovědět. Byl to jeden velký chaos,“ dodala ještě.
Výměna manželek - 4. 4. 2018
Zdroj: TV Nova

V ústecké domácnosti došlo po natáčení k několika změnám. Tu největší pocítila sama Simona. Co je dnes jinak? To se dozvíte ve videu!

112

GALERIE: Výměna manželek - 4. 4. 2018

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 4.4.2018 - 1

Hodnocení:

Další epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 11. dubna 2018 ve 20:20 na Nově!

 

ČTĚTE TAKÉ:PJ