Kdo zasahoval proti agresorovi ve Výměně? Prozradil zajímavou věc o minulosti bijce Romana

Aktualizováno 19.4. 2018 18:07
Výměna manželek - vyjádření režiséra
Zdroj: TV Nova

Nejsledovanějším momentem středeční Výměny manželek byl zásah štábu proti agresivnímu Romanovi, který zaútočil na náhradní manželku. Čí byla ruka, která se objevila před kamerou? A proč se ochránce ženy obával, že bude muset použít kameru jako beranidlo?

Přehrát poslední díl

V další epizodě Výměny manželek se divákům představila rodina z Bíliny, kterou tvoří Žaneta (38), Roman (46), Roman (10 měsíců), Růžena (5), Natálka (11), Lukáš (8), Filip (17) a Robin (18). Na pak mohli sledovat Janu (32), Richarda (27), Alexe (10) a Thea (5 Měsíců), kteří žijí v Liberci.

Výměna manželek - 18. 4. 2018 II - 14
Zdroj: TV Nova


Nejčernějším bodem epizody byl bezesporu Romanův agresivní útok na Janu. Poté, co se jednoho dne vrátil domů z hospody namol opilý, Janu sprostě urážel a pak do ní začal ošklivě strkat. Janinou reakcí na otřesný zážitek bylo předčasné ukončení své účasti v pořadu. Roman však po natáčení vyrukoval se zcela jinou verzí příběhu. Kromě toho, že skutečným útočníkem byla údajně Jana, za jeho nevybíravým chováním stálo velké množství tvrdého alkoholu, který mu navíc měli podávat sami členové natáčecího štábu.

Výměna manželek - 18. 4. 2018 II - 8
Zdroj: TV Nova


Do role ochránce se při natáčení proměnil režisér Jiří Hornych. Vysvětlil také, jak to ve skutečnosti bylo s údajným opíjením tvrdým alkoholem. „Vyměněnou manželku Janu bolelo v krku. My jsme v autě měli trochu meruňkovice, tak jsme jí řekli, ať si s ní zkusí vykloktat, protože nám to taky v podobném případě pomáhá. A Roman tam byl, tak si dal taky. Sám, dobrovolně,“ popisoval situaci.

Výměna manželek - 18. 4. 2018 II - 7
Zdroj: TV Nova


Zároveň Roman uvedl, že produkce zaplatila jeho nejstaršímu synovi Robinovi, aby jim sděloval nelichotivé informace o svém otci. „Můžu říct, že pan Roman je paranoik a lhář, který nikdy nepřizná svojí chybu,“ reagoval režisér na Romanovu výpověď. „Jak to celé bylo, tak je to i odvysílané, není to ani v nejmenším nijak sestříhané, nebo tendenčně upravené,“ dodal ještě.

Výměna manželek - 18. 4. 2018 II - 5
Zdroj: TV Nova


Režisér zároveň jen tak nezapomene na moment, kdy se opilý Roman vrátil domů a terorizoval svou rodinu včetně náhradní manželky. „Měl jsem strach o Janu i o děti, zvlášť potom, co děti řekly, že to jeho chování není neobvyklé. Byl jsem připraven použít kameru jako beranidlo, naštěstí to nebylo potřeba,“ odpovídal na otázku, co se mu během onoho momentu honilo hlavou. Zároveň přiznal, že jeho strach pramenil z toho, kdy byl obeznámem s Romanovou bývalou kariérou boxera. „My jsme se i dozvěděli, že je to bijec, který se rád pere a že z něj mají všichni strach,“ doplnil ještě.

110

GALERIE: Výměna manželek - 16. 4. 2018

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 18. dubna 2018 - 27

Hodnocení:„Zažil jsem spoustu situací, kdy se dva dohadují, křičí na sebe, sprostě si nadávají, někdo si stoupá do pozoru. Občas, výjimečně, jsem měl ten pocit, že by se mohlo něco stát, ale nikdy k tomu nedošlo,“ řekl na závěr.
 

ČTĚTE TAKÉ:

TV Nova