KAŽDÝ DEN JSEM ZVAŽOVALA, ŽE VÝMĚNU UKONČÍM! Kristýna prozradila, co ji nejvíce šokovalo u výchovy dětí druhé rodiny

Zdroj: TV Nova

Kristýna, která se představila divákům v premiérovém dílu Výměny manželek, se svěřila, co ji nejvíce šokovalo u výchovy dětí Věry a Aleše. To, že nepoužívaly kapesník, byl jen začátek.

Přehrát poslední díl

 Nová epizoda pořadu Výměna manželek divákům ukázala, jak žije rodina z Příbrami, kterou tvoří Kristýna (25), Ondřej (24) a jejich dcera Kristýna (2,5). Na druhé straně se pak také seznámí s Věrou (38), Alešem (44), Aničkou (9), Lukášem (7), Luckou (5) a Evou (2), kteří žijí v Milovicích.

Výměna manželek - 5. 9. 2018 - 17
Zdroj: TV Nova

Kristýna s Ondřejem by nejradši osudných deset dní Výměny úplně vymazali ze své paměti. „Já na Výměnu manželek vzpomínám nerad. Už bych do toho nikdy nešel, ale Týny si teď vážím daleko víc než předtím,“ hodnotí zkušenost Ondřej.

Výměna manželek: Věra a Kristýna - 10
Zdroj: TV Nova

Kristýna byla po dobu natáčení na pokraji svých sil. Při Výměně se totiž musela zvládnout postarat o čtyři děti, domácí zvířata, zanedbanou domácnost a alkoholika Aleše. Situaci ji ještě více ztížilo to, že dětem chyběly zcela zásadní hygienické návyky. „Děti byly nevychované. Neměly vůbec žádné návyky jako třeba čištění zubů nebo smrkání,“ vzpomíná na Kristýna. Bylo toho ale daleko více, s čím se maminka z Příbrami ve videu svěřila.

 

112

GALERIE: Jak se žije po Výměně?

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 5. 9. 2018 - 6

Hodnocení:

Na další díl se podívejte ZDE. Další epizodu pořadu Výměna manželek sledujte ve středu 5. září 2018 ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova