OTROCI DĚTÍ: Podlehnete vždy jejich pláči a vezmete je hned do náručí? Hlasujte

Náhradní manželka Andrea si se svými náhradními dětmi prožije doslova peklo. Podle ní jsou rozmazlené a nevychované. Jak se ke svým dětem stavíte vy?

V premiérovém díle Výměny manželek se diváci seznámí s rodinou z Jirkova, kde se Markéta (22) s přítelem Pavlem (36) starají o Dominika (3), Markétu (1,5) a Tadeáše (7 měsíců) v panelákovém bytě 3+1. Druhá rodina přebývá v pronajatém domku v Horním Jiřetíně. Tvoří ji Andrea (48) a Milan (42), kteří vychovávají dceru Adrianu (10).

 

V Jirkově je rázné Andree přenechána domácnost se třemi dětmi, sama nečeká, že jí děti dají tak zabrat. Jen co něco poklidí, za chvíli objeví znovu nepořádek. Andrea už neví, co s dětmi a už nikdy nechce takové malé satany vidět. Jsou nepořádné, nevychované a zcela závislé na otci Pavlovi, který jim toho hodně dovolí. Hlavně malé Markétě stačí zavzlykat a natáhnout ruce a už ji má v náručí, čehož náležitě využívá. Andrea je naprosto nešťastná a vyčerpaná, ale už i Pavlovi docházejí síly.

Výměna manželek: Zlobivé dítě - 1
Zdroj: TV Nova

Plačící a řvoucí děti vyžadující neustálou pozornost. Jak se s nimi vypořádáváte vy? Vyhovíte jim a vezmete je pokaždé do náruče, nebo je necháte se vyřvat? Hlasujte!

Anketa

Podlehnete vždy nátlaku svých dětí a vezmete je pokaždé do náručí, či nikoliv?

Hlasovalo 705 lidí.

TV Nova