Michal se s náhradní manželkou nesnese. Drsně se pohádají kvůli rybičce

Zdroj: TV Nova

Gábina se od začátku natáčení Výměny manželek necítí v Ostravě dobře. Připadá si jako vetřelec na cizím území. S Michalem si nerozumí a na spoustu věcí má odlišný názor, což samozřejmě vede k rozporům.

V premiérovém díle Výměny manželek se diváci seznámí s rodinou žijící ve vesnici Korouhev, kterou tvoří Gábina (41), Robert (41) a jejich děti Robert (19), Matěj (13) a Anežka (8). Na straně druhé poznají rodinu z Ostravy, již tvoří Katka (40), Michal (25) a jejich syn Michal (3).

Výměna manželek 13.3.2019 hádka Michal a Gábina - 2
Zdroj: TV Nova


Michal má jasné představy o tom, jak by měla náhradní manželka během Výměny fungovat. Hlavně by se měla řídit podle manuálu, který tam nechala jeho žena Katka. Gábina k tomu přistupuje po svém a to je důvod, proč si vzájemně vůbec nerozumí. Krušné chvíle nastanou při změně režimu, kdy má Gábina určité připomínky a chce některé věci změnit. Michal má ke všemu co říct, proto se debata zvrhne v hádku a nikdo si nebere servítky. Jak to celé dopadne a bude to poslední hádka?

Výměna manželek 13.3.2019 hádka Michal a Gábina - 4
Zdroj: TV Nova


Premiérovou epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 13. března 2019 ve 20:20 na Nově!

16

GALERIE: Výměna manželek: Já nebudu skákat, jak ty si pískneš! Spory náhradní manželky s Michalem se v Ostravě se vyhrocují!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek 13.3.2019 hádka Michal a Gábina - 5

Hodnocení:

TV Nova