IWONA MĚLA STRACH! V slzách se svěřila s hrůzným zážitkem. Zvažovala ukončení natáčení Výměny

Iwona se slzami v očích popisovala hrůzný zážitek z Výměny – prý to vypadalo, že se jí v brněnském bytě může něco stát! Co by v takovém případě dělala?

Přehrát poslední díl

V premiérové epizodě Výměny manželek se divákům představila brněnská rodina, kterou tvoří Lenka (37), Pavel (31) a syn Eda (15). Lenka si na deset dní prohodila role s maminkou a manželkou Iwonou (37). Ta žije v bytě v městečku Lázně Toušeň se svým manželem Joachymem (50) a dětmi Patricií (10), Mateosem (12) a Nikolou (4).

Výměna manželek - 14. 2. 2018 II - 18
Zdroj: TV Nova


Desetidenní pobyt v brněnské domácnosti byl pro Iwonu peklem. Hned po příjezdu ji šokoval obrovský nepořádek, ve kterém rodina žije. Právě kvůli úklidu se několikrát dostala do konfliktu se svým náhradním manželem Pavlem. Jednou Pavel nátlak nevydržel a na Iwonu dokonce v afektu zaútočil. Pro ni byla situace natolik traumatizující, že dokonce zvažovala ukončení natáčení!

Výměna manželek - 14.2.2018 - 26
Zdroj: TV Nova

Při vzpomínce na nervy drásající událost se Iwoniny oči naplnily slzami. „Těžce se mi k tomu vrací,“ řekla otevřeně. Přesto je Iwona tvrdá žena, která by si případný fyzický útok nenechala líbit. Jak by Pavel dopadl, kdyby na ni vztáhl ruku? To se dozvíte ve videu!

110

Výměna manželek - 14.2.2018

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 14.2.2018 - 10

Hodnocení:

Premiérové díly Výměny manželek sledujte každou středu ve 20:20 na Nově!

 

ČTĚTE TAKÉ:

TV Nova