JEN PRO SILNÉ ŽALUDKY: Iveta prozradila, jaký fyzický trest praktikoval Daniel na dětech

Aktualizováno 14.3. 2018 21:30
Výměna manželek - 14.3.2018
Zdroj: TV Nova

Vyměněná manželka Iveta na pobyt v cizí domácnosti nevzpomíná v dobrém. O ošklivé vzpomínky se postaral hlavně její náhradní manžel Daniel. Jak trestal své děti?

Přehrát poslední díl

V další epizodě Výměny manželek se divákům přestavila Věra (29) se svým partnerem Danielem (42) a syny Dádou (5) a Míšou (2). Na druhé straně se seznámila s Ivetou (32), Ottou (35), synem Matyášem (7) a dcerou Ivčou (11), kteří žijí v Ostravě.

Výměna manželek - Z luxusu na špinavý statek - 7
Zdroj: TV Nova


Iveta hned po příjezdu do náhradní rodiny zažila pořádný šok. Ze svého luxusního rodinného domu se totiž dostala do bývalého mlýna stojícího na samotě u lesa. Dalším překvapením bylo, že nemusí pečovat jen o své náhradní děti a manžela, ale i o několik desítek domácích zvířat.

Výměna manželek - Z luxusu na špinavý statek - 15
Zdroj: TV Nova

Jak Iveta na natáčení vzpomíná? V rozhovoru prozradila, že po svém návratů domů dokonce několik večerů proplakala. „Když jsem přijela z Výměny, tak jsem asi čtrnáct dní každý večer brečela a jsem šťastná, že už je to za mnou,“ svěřila se hned v úvodu. Dále také odkryla důvod svojí bolesti: „Nebylo to ani tím prostředím, ani dětmi. Spíše to bylo Danem, ten byl strašně negativní, nekomunikoval se mnou, takže jsem neměla nikoho, s kým bych si mohla normálně promluvit nebo popovídat,“.

Výměna manželek - Z luxusu na špinavý statek - 16
Zdroj: TV Nova

Na podivné atmosféře, která po dobu deseti dnů v bývalém mlýně panovala, se však podepsalo i agresivní chování dvou synů vůči své náhradní matce. To je dle jejich tatínka Daniela způsobeno pouze dětskou nerozvážností, nikoliv výchovou. Iveta má na věc zcela jiný názor. „Ty děti za to opravdu nemůžou, za to můžou rodiče, protože takový osmý den už kluci dokázali normálně fungovat, ovládat se,“ vysvětlovala Iveta. „Žádný systém výchovy tam prostě není,“ dodala ještě.

Výměna manželek - Náhradní manželka pokousaná od syna - 9
Zdroj: TV Nova

I tichý a samotářský Daniel se však dokázal projevit, i když možná více, než bylo nutné. „On byl taková zvláštní osobnost, byl tichý, nemluvil, seděl na místě, ale když děti zlobily, tak se najednou zvedl, začal po nich sprostě křičet a bil je takovým stylem, že je uchopil za hlavu, dal je do vzduchu a třásl s nimi. To bylo příšerné,“ rozpovídala se Iveta a hrůzách, které si musela v náhradní rodině prožít.

Výměna manželek - Z luxusu na špinavý statek - 11
Zdroj: TV Nova


„Já jsem byla ráda, že jsem se vrátila domů. Dlouho to trvalo, než jsem se z toho vzpamatovala,“ řekla na závěr.

19

Výměna manželek - 14. března 2018

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 14.3.2018 - 1

Hodnocení:


Další epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 21. března 2018 ve 20:20 na Nově!


ČTĚTE TAKÉ:

 

PJ