Tomáš z Výměny ŽIVĚ prozradil: Se Sabinou jsem se rozešel! Bylo to kvůli hadí ženě Janě?

Aktualizováno 31.8. 2017 13:03
Rozchod Tomáše a Sabiny
Zdroj: TV Nova

Mladičká Sabina drsnou domácnost Jany zvládla, ale to nejhorší na ni čekalo o několik měsíců později. Ještě včera spolu tvořili šťastný pár, po odvysílání se ale vše změnilo!

Během Výměny manželek si Sabinin partner velmi pochvaloval soužití s náhradní manželkou Janou. Ačkoliv péče o domácnost Janě moc nešla, s Tomášem si rozuměli a nemuseli za celou dobu řešit jediný spor. Proto také oba dva odpověděli kladně na otázku, zda si dokážou představit, že by zůstali spolu. „Kdyby se naše vztahy rozpadly, dokážu si hypoteticky a teoreticky představit, že bych zůstal s Janou,“ okomentoval ošemetnou situaci Tomáš. Sabina se o jeho výroku dozvěděla den před odvysíláním Výměny manželek a přiznala, že ji to velmi zasáhlo: „Tohle mě velmi zasáhlo. Ať mezi sebou máme problémy jaké máme, tak si myslím, že tohle jsem si nezasloužila!“

Výměna manželek: Německo x Praha - 30. 8. 2017 - 26
Zdroj: TV Nova


A dnes, den po odvysílání, na naplánovaný livechat přijel do televize Nova pouze Tomáš. Proč tomu tak bylo? „Rozešli jsme se. Odvysílání byl poslední hřebíček...“ řekl Tomáš, „Bylo to asi oboustranné. Souviselo to s tím, co bylo před Výměnou, ta už to jen doprovodila,“ přiznal v live streamu pro televizi Nova. Vztah už měli nabouraný, ale po shlédnutí celého dílu v televizi se rozhodli pro radikální řez.

Sabina z Výměny manželek: Prozradla, jak moc jí manžel při natáčení ublížil
Zdroj: Nova.cz

Pár se dokonce od sebe už stihl odstěhovat! Sabina byla zatímco byl Tomáš na live streamu doma se synem. Rozchod ale pár nepotkal poprvé! Tomáš Sabinu ve skutečnosti opustil už podruhé.

S  milovnicí hadů Janou je ale Tomáš stále v kontaktu! Uvažuje, že by se s ní dal dohromady? Tomáš na tuto otázku nechtěl odpovědět... Rozhodně ale odmítá, že by se se Sabinou rozešel kvůli Janě...

TV Nova