Překvapivá dohra středeční Výměny manželek: Večer přijelo auto a Kristýna zmizela!

Zdroj: TV Nova

Drsnou hádku mezi osmi očima následoval odjezd zpátky domů. Kristýnu však děti nepřivítaly s otevřenou náručí. Co se stalo s Kristýnou a její rodinou po natáčení?

Přehrát poslední díl

Nová epizoda pořadu Výměna manželek divákům představila ostravskou rodinu, kterou tvoří Andrea (34), Lukáš (33) a synové Lukáš (10), Dominik (8) a Alex (1). Na druhé straně stála Kristýna (23), její přítel Filip (21) a Kristýniny děti z předchozího vztahu Jolanka (5) a Pepíček (4). Společně žili v bytě v Kostelci u Jihlavy.

Výměna manželek - 12. 9. 2018
Zdroj: TV Nova

Kristýna nebyla zrovna zvyklá uklízet, a proto se ve své náhradní domácnosti potýkala s nemalými problémy. Na čistotu a každodenní úklid zvyklý Lukáš si se svou dočasnou manželkou zkrátka do oka moc nepadl. Ten největší šok však Kristýnu čekal po příjezdu zpátky domů. Děti Jolanka a Pepíček se ke své mamince nikterak nehrnuly, Pepíček dokonce plakal. Tomu všemu předcházela dramatická scéna mezi osmi očima, kde se Kristýna se svým partnerem Filipem rozešla, aby mu po několika minutách dala ještě jednu šanci.

Výměna manželek - 12. 9. 2018
Zdroj: TV Nova

Kristýně se po natočení Výměny nebylo možné dovolat a na telefonáty a SMS zprávy nereagoval ani její přítel Filip. Podle Jaroslava Matuly, starosty Kostelce u Jihlavy, se Kristýna z obce odstěhovala. „Podle ženských přijelo večer auto, do kterého naskákala a odjela,“ sdělil Jaroslav Matula, který však dle svých slov Kristýnu vůbec nezná a informace se k němu dostala pouze z doslechu.

115

GALERIE Výměna manželek 12. 9. 2018

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 12. 9. 2018 - 15

Hodnocení:

Další epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 19. září 2018 ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

PJ