DRAMA PO VÝMĚNĚ: Jak reagoval Richard, když se dozvěděl o napadení své partnerky? Odnesl to Roman hodně?

Jana a Richard, které diváci znají z premiérové Výměny manželek, po své účasti v pořadu komentovali situaci panující ve druhé rodině. A prozradili, co se dělo poté...

Přehrát poslední díl

Ve Výměně manželek se divákům představila Jana (32) s partnerem Richardem (27) a syny Alexem (10) a Teem (5 Měsíců), kteří žijí v Liberci. Druhou rodinu pak tvořila rodina z Bíliny, kterou tvoří Žaneta (38), Roman (46), Roman (10 měsíců), Růžena (5), Natálka (11), Lukáš (8), Filip (17) a Robin (18).

Výměna manželek - 18. 4. 2018 II - 15
Zdroj: TV Nova

Janu budou vzpomínky na soužití s náhradním manželem Romanem zřejmě strašit ještě dlouho. Hrozivá situace, během které dvaatřicetiletá maminka čelila fyzickému útoku Romana, nakonec skončila tak, že Jana natáčení předčasně ukončila. Jak Jana zpětně na druhou rodinu nahlíží? „Já nechápu Žanetu, jak s takovým člověkem může být. Já si myslím, že ona ho ještě tak dobře nezná,“ rozpovídala se Jana.

Výměna manželek - 18. 4. 2018 II - 8
Zdroj: TV Nova

Ošklivý útok nenechal chladným ani Janina přítele Richarda. „Já jsem se to, co všechno se stalo, dozvěděl, až když jsme přijeli domu. Ona mi pořád tvrdila, že ji jen trošišku strčil,“ svěřil se Richard. Poté, co se dozvěděl, jak to bylo doopravdy, se chtěl za Romanem vydat osobně! Co mu chtěl udělat? To se dozvíte ve videu!

NA CELÝ DÍL SE PODÍVEJTE ZDE

110

GALERIE: Výměna manželek - 18. 4. 2018

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 18. 4. 2018 II - 15

Hodnocení:

ČTĚTE TAKÉ:

PJ