PEKLO PO VÝMĚNĚ: Jana s Petrem jsou s druhou rodinou v kontaktu. O přátelství se však mluvit nedá

I přesto, že se vztah mezi Naďou a jejím náhradním manželem Petrem nedal označit za vřelý, zůstaly spolu obě rodiny v kontaktu i po natáčení. Přátelé prý však nejsou.

Přehrát poslední díl

V další epizodě Výměny manželek diváci viděli rodinu z Nymburka, kterou tvořili Naďa (38), Martin (42), dvojčata Maxmilián a Alex (16 měsíců), Kristýna (17), Andrea (11), Karolína (16), Jirka (19), Vašek (18), Adam (20), Josef (40), Růža (37). Na druhé straně se pak představili Jana (32) s manželem Petrem (41), dcerou Kristýnou (3) a synem Davidem (9).

Výměna manželek - 9. 4. 2018 - 9
Zdroj: TV Nova Výměna manželek - 9. 4. 2018

Příjezd i následné přivítání probíhalo pro Naďu poklidně. O poznání větší šok zažila Jana. Ta se totiž při čtení manuálu dozvěděla, že její náhradní rodina čítá dohromady dvanáct členů. Prvotní rozrušení však brzy ustalo a Janiných deset dní v cizí domácnosti probíhalo bez větších nepříjemností. Kdyby ale měla Jana tu možnost se pořadu zúčastnit znovu, nevyužila by jí. „Já už bych do toho asi podruhé nešla. Prestože jsem neměla problémy s náhradní rodinou, nechtěla bych už být bez svojí rodiny,“ řekla Jana upřímně.

Výměna manželek - 9. 4. 2018 - 8
Zdroj: TV Nova Výměna manželek - 9. 4. 2018

Během natáčení označil Petr svou náhradní manželku Naďu za hloupého a jednoduchého člověka. Co ho k názoru vedlo a jaký vztah mezi sebou mají rodiny po natáčení? To se dozvíte ve videu!

117

GALERIE: Výměna manželek: Domácnost čítá dvanáct lidí!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Domácnost čítá dvanáct lidí! - 1

Hodnocení:

Další epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 18. dubna 2018 ve 20:20 na Nově!

 

ČTĚTE TAKÉ:


 

PJ