DĚSIVÉ NAPADENÍ VE VÝMĚNĚ: Potlučenou náhradní manželku musel zachraňovat štáb! VIDEO

Hádky a konflikty mezi náhradními partnery budou mít otřesnou dohru! Roman v afektu napadne Janu. V hrozivou chvíli bude muset zasáhnou štáb!

Přehrát poslední díl

Další epizoda Výměny manželek divákům představí Žanetu (38), partnera Romana (46), jejich společného syna Romana (10 měsíců) a dceru Růženu (5). V domácnosti žije ještě Natálka (11) a Lukáš (8), které má Žanata z předchozího vztahu, a také Romanovi synové Filip (17) a Robin (18). Na druhé straně se seznámí s Janou (32), Richardem (27), Alexem (10) a Theem (5 měsíců).

Výměna manželek 18. dubna 2018
Zdroj: TV Nova

Žanetu do pořadu zlákala touha po razantních změnách ve fungování domácnosti. I přes velký počet rodinných příslušníků jí prý nikdo nepomáhá, a je tak na všechno sama. Jana zase chtěla vyzkoušet, zda jí bude během deseti dnů její partner Richard chybět.

Výměna manželek - 18. 4. 2018
Zdroj: TV Nova

Jana je dominantní povahy a když má s něčím problém, nezdráhá se o něm otevřeně mluvit. Podobně je na tom ale i její náhradní manžel Roman. Ten se jednoho dne opije a nechá Janu samotnou s dětmi doma. Ona mu následně jeho chování vyčte, čímž způsobí konflikt obrovských rozměrů. Po slovní přestřelce a několika sprostých slovech, které si náhradní manželé vymění, Roman Janu fyzicky napadne! V děsivé situaci bude muset dokonce zasáhnout štáb.

110

GALERIE: Výměna manželek - 16. 4. 2018

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 18. dubna 2018 - 27

Hodnocení:

Jak to dopadne? Premiérovou epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 18. dubna 2018 ve 20:20 na Nově!

ČTĚTE TAKÉ:

PJ