ROMANTICKÉ SHLEDÁNÍ! Guy prozradil, co mu Osmany dělal, když se vrátil z Výměny domů!

Aktualizováno 2.2. 2018 15:16
Zdroj: TV Nova

Guy si Výměny manželek celkem užíval. Měl pohodu, přesto nebyl zcela šťastný. Tušil, že jeho manžel Osmany trpí každou vteřinou. Po jeho návratu do jejich nádherné vily se to potvrdilo. Co mu Osmany udělal?

Přehrát poslední díl

Premiérové epizody pořadu Výměna manželek se zúčastnil známý módní návrhář Osmany Laffita (50), který žije společně se svým manželem Guyem (49) v úchvatné vile v Nižboru. Osmanyho na deset dní nahradila maminka a manželka Lucie (35). Ta bydlí s manželem Davidem (35) a sedmi dětmi v obci Chotusice.

Výměna manželek - 31. ledna 2018 II - 4
Zdroj: TV Nova

Lucka se měla se svým náhradním manželem Guyem jako v pohádce. Užívala si příjemných chvil, dobrého šampaňského, luxusní dovolené na Kanárských ostrovech a nakonec se svěřila do péče stylistů, díky kterým se změnila v opravdovou dámu.

V početné rodině v Chotusicích byla atmosféra o poznání chladnější. Dva muži si do noty úplně nepadli. Přesto proti nejrůznějším problémům, které se během natáčení vyskytly, úspěšně bojovali a vzájemně se snažili vycházet jeden druhému vstříc.

Výměna manželek - 31. ledna 2018 - 1
Zdroj: TV Nova

Osmany po Výměně sám přiznal, že je za účast v pořadu vděčný, neboť pro něj byla obrovským zážitkem. Zároveň ale promluvil o tom, že se u nich doma nic nezměnilo. První den po skončení natáčení však známý návrhář svého manžela skutečně překvapil! Co mu udělal? Podívejte se na video!

110

GALERIE: Výměna manželek 31.1.2018

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 31. ledna 2018 - 2

Hodnocení:

Výměnu manželek sledujte každou středu ve 20:20 na Nově!

 

ČTĚTE TAKÉ:

PJ