PO VÝMĚNĚ: Babičkou v 35? Může za to vážná nemoc! Rodina z Chotusic odhalila pozadí těhotenství dcery

Publikováno 1. 2. 2018
Výměna manželek - těhotenství
Zdroj: TV Nova

Jak mohli rodiče sedmi dětí dopustit, aby jejich nejstarší dcera v sedmnácti letech otěhotněla? Může za to vážná nemoc! Tatínek David ze středeční Výměny manželek vysvětlil, proč to tak muselo být.

Přehrát poslední díl

Netradiční díl Výměny manželek představil divákům manželku Lucii (35), která žije společně se svým manželem Davidem (35) a sedmi dětmi v obci Chotusice. Na druhé straně mohli diváci nahlédnout do přepychového obydlí známého módního návrháře Osmanyho Laffity (50). Ten žije se svým manželem Guyem (49) v bývalé hvězdárně v Nižboru.Lucka s Davidem se dohromady starají o šest dětí. Nejstarší dcera Soňa (18) se dle Davidových slov chtěla ve svých sedmnácti letech od rodičů odstěhovat. Kvůli početné domácnosti neměla klid na učení, a proto se rozhodla žít s babičkou. „Tam šlo o to, že babička dceři všechno dovolila,“ rozpovídal se David. Právě během Sonina pobytu u babičky přišla sedmnáctileté dívka do jiného stavu.

Výměna manželek - život po
Zdroj: TV Nova


Dcera uvažovala interrupci, neboť se chtěla naplno věnovat studiu, její lékařka však přišla s nepříjemnou zprávou. „Dcera v minulosti prodělala dvě operace kvůli srůstům v dutině břišní, doktorka jí tedy na rovinu řekla, že by se jí v případě interrupce nemuselo podařit v budoucnu znovu otěhotnět,“ uvedl David věci na pravou míru. „Z toho důvodu se dcera nakonec rozhodla si dítě ponechat,“ doplnil nakonec.


Dnes již osmnáctiletá dcera Soňa se zanedlouho vrátí zpátky do školy a bude pokračovat ve studiu, které musela kvůli miminku na čas přerušit. Nezbývá tedy než jí do života popřát vše nejlepší!

110

GALERIE: Výměna manželek 31.1.2018

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - 31. ledna 2018 - 2

Hodnocení:

Pořad Výměna manželek sledujte každou středu ve 20:20 na Nově!
 

ČTĚTE TAKÉ:

PJ