Alkohol, násilí a psychický teror! Kterého z náhradních manželů byste doma nesnesli? HLASUJTE

Výměna manželek - srovnávačka
Zdroj: TV Nova

Desetidenní soužití náhradních manželů může leccos pořádně zkomplikovat. V drtivé většina případů to však byli právě muži, kdo vyměněným manželkám z pobytu udělal hotové peklo. Koho byste nesnesli vy?

Přehrát poslední díl

Vyměněné manželky si ve svých náhradních rodinách prožily mnohé - některé bojovaly s nepořádkem a neposlušnými dětmi, jiné zase s náhradními manžely alkoholiky. Jejich desetidenní pobyt v cizích domácnostech se pak často měnil v hotové peklo. Který z náhradních manželů byl podle vás tím nejhorším?

 

Roman
Divákům se bezpochyby do paměti vryl šestačtyřicetiletý hrdý obyvatel města Bíliny Roman. Ten se jednoho dne namol opil a rozhodl se pak terorizovat celou svou rodinu včetně náhradní manželky. Drsná hádka pak vyvrcholila ošklivou strkanicí, po které následovalo Romanovo zběsilé bouchání hlavou o dveře výtahu!

Výměna manželek - 18. dubna 2018 - 27
Zdroj: TV Nova

Daniel
O několik momentů, nad kterými zůstával divákům rozum stát, se postaral i „pán lesa“ Daniel. Ten žil společně se svou manželkou a dvěma syny v bývalém mlýně hluboko v lese. Děti nebyly nedodržovaly základní hygienické návyky a jejich otec je strašil zlou povídačkou o děsivém zjevení, které se podle něj mělo v jejich domě objevovat. Vystrašení kluci se pak večer doma báli.

Výměna manželek - 14.3.2018 II - 4
Zdroj: TV Nova

Mirek
Ani osmapadesátiletý Mirek se nepředvedl zrovna v dobrém světle. Snad každý večer Výměny si dopřál skleničku alkoholu, byl až přespříliš pořádkumilovný a jednoho večera dokonce lákal svou náhradní manželku do vířivky!

Výměna manželek - 7. 3. 2018 II - 11
Zdroj: TV Nova

Honza
Pořádné trauma si ze své nové rodiny odnesla i Martina. Její náhradní manžel Honza (50) téměř nepustil láhev piva z ruky a v alkoholovém opojení psychicky i fyzicky napadal všechny členy své rodiny. Svou zlost si vybíjel hlavně na desetileté Sáře.

Výměna manželek - 21.2.2018 - 15
Zdroj: TV Nova

Anketa

Kterého z náhradních manželů byste doma nesnesli vy?

Hlasovalo 143 lidí.PJ