Mirek měl v průběhu Výměny strach o své děti! Mohla za to Lucie

Publikováno 3. 10. 2018
Zdroj: TV Nova

Mladá maminka z Prahy do romské rodiny z Kraslic příliš nezapadla. Neshodovali se v přístupu k uklízení ani ve výchově. Lucčino přiznání v Mirkovi navíc vyvolalo vážné obavy.

Přehrát poslední díl

V další premiérové Výměně manželek diváci viděli rodinu z Prahy, kterou tvoří Lucie (26), Lukáš (27) a Nikolka (18 měsíců). Na druhé straně se měli možnost seznámit s Kristýnou (32), Mírou (39), Míšou (13), Honzou (11), Dominikem (8) a Mirečkem (3), kteří žijí v Kraslicích.

Výměna manželek - život po - 3
Zdroj: TV Nova

Z desetidenního soužití Miroslava s Lucií bylo zřejmé, že se tihle dva zkrátka moc neshodnou. Rozcházeli se v přístupu k úklidu i ve výchově dětí. Po natáčení se navíc tatínek z Kraslic přiznal, co mu o sobě Lucie prozradila. „Zůstaly mi na starosti čtyři děti, nechtěl jsem, aby mi takový člověk fungoval kolem dětí,“ vysvětluje své obavy Mirek.

Výměna manželek - konflikt při výchově dětí - 23
Zdroj: TV Nova

Kristýna s Miroslavem nemají na druhou rodinu příliš hezký názor. Při debatě mezi „osmi očima“ je dokonce tatínek z Kraslic označil za špíny. „Lucie pro mně zůstane postrachem okolí. Už po prvním kontaktu mi bohužel nesedla,“ popisuje svůj názor na mladou maminku.

110

GALERIE: Život po Výměně

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - život po - 3

Hodnocení:

Další epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 10. října 2018 ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

TV Nova