Milan promluvil o čtvrtém dítěti. Prozradil, jestli by byl k miminku méně přísný

Zdroj: TV Nova

V závěru Výměny manželek Jana vyčítala Milanovi sekýrování dětí a to, že je nutí vstávat zbytečně brzy. I když s ní Věra souhlasila, Milan si stál za svým a protestoval i proti manželce. Došlo po natáčení k nějakým změnám?

V premiérové epizodě Výměny manželek se diváci seznámili s rodinou z Mostu, kterou tvoří máma Věra (25), přísný otec Milan (35) a jejich děti Petra (5), Milan (4) a Matýsek (11 měsíců). Na druhé straně poznali rodinu, již tvoří Jana (30), František (43), spolu s dětmi Katkou (15), Petrem (10) a malým Jaroslavem (2), kteří pochází z Ročova.

Výměna 6.3.2019 - 11
Zdroj: TV Nova

Jana si během natáčení Výměny vybudovala k náhradním dětem hezký vztah. I proto se snažila přesvědčit Milana, aby trochu polevil a dal dětem vydechnout. Obě maminky se shodly, že vstávat v šest ráno je opravdu zbytečně brzy. Milan nakonec povolil: „Jo řekl jsem, ať vstávají teda o půl hodiny později.“ Věra k tomu dodala: “Přísný je pořád stejně, děti přijdou ze školky, převléknou se, udělají si povinnosti a jdou si hrát. Změnilo se jen to, že vstáváme později.“ „I kdybych měl čtvrté dítě, to dítě bude dostávat stejnou výchovu, jako dostávají tady ty tři,“ dodal Milan závěrem.

Výměna 6.3.2019 - 7
Zdroj: TV Nova

Premiérovou epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 13. března 2019 ve 20:20 na Nově!

114

GALERIE: Výměna manželek 6. 3. 2019

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Milenka zaťukala manželce na dveře! - 14

Hodnocení:

TV Nova