Má Petra z Výměny důvod žárlit? Eva prozradila, o čem si píše s jejím manželem!

Aktualizováno 5.10. 2017 17:25
Výměna manželek – Eva versus Petra
Zdroj: TV Nova

Eva ze středeční Výměny manželek se rozpovídala o tom, jak s partnerem žije po Výměně. Co se u nich změnilo? Posílil se jejich vztah, nebo nyní naopak čelí novým problémům?

Přehrát poslední díl

Ve středeční premiérové Výměně manželek se představila rodina z Luk nad Jihlavou, kterou tvoří Petra (29), Mirek (31), synové Mirek (10) a Lukáš (8). Na druhé straně se ukázala Eva (27), Kuba (27) a dcera Kristýna (7), kteří žijí v Ostravě.
 

Eva a Jakub měli před Výměnou harmonický vztah. Do pořadu se přihlásili hlavně kvůli finanční odměně, chtěli totiž zrekonstruovat domov. To se jim nyní také úspěšně daří. „Bouráme teď úplně všechno, zdi, budeme dělat nové příčky, pokoje, podlahy, omítky, celý baráček budeme rekonstruovat.“
 

Výměna manželek jim také pomohla posílit vztah: „Utvrdili jsme se v tom, že bez sebe nemůžeme být! Hlavně víme, že už nikdy nechceme být bez sebe tolik dní, protože bychom to nezvládli,“ řekla Eva. Utvrdila se ale ještě v jedné věci. „Překvapilo mě, že to partner zvládl všechno s Kristýnkou, určitě si ho vážím teď ještě o to víc, než jsem si ho vážila.“ Malá Kristýnka je teď bohužel po operaci a čelí vážným zdravotním problémům, o tom jsme psali ZDE.

113

GALERIE: Výměna manželek z 4. 10. 2017

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek – 4. 10. 2017 - 1

Hodnocení:

Evě vadilo, že ji Petra během osmi očí skoro nepustila ke slovu. Vše si ale vyříkaly později – po telefonu! „Mezi osmi očima mě nepustila ke slovu, takže jsem jí nemohla nic říct, ale už jsme si s Petrou volaly!“ svěřila se Eva „Výměna názorů určitě byla, ale tak jak žijou oni, ať si žiijou, já jim do toho mluvit nebudu, je to samozřejmě jejich věc. Já jsem ráda za tu rodinu, jakou mám a v životě bych se nechovala jako Petra a je mi líto dětí…“


 

Když přijel štáb natáčet za Petrou, svěřila se, že jí hodně vadí, že si její partner Mirek i po Výměně s Evou stále píše. Co k tomu řekla Eva? „Psali jsme si a posílali jsme si i nějaké fotky od dětí… Nějaké fotky, jak jsem byla u nich.“ S lítostí však poznamenala, že si přečetla na sociálních sítích několik komentářů od Mirka, v nichž ji obviňoval z věcí, které nebyly pravdivé proto už nyní skoro nejsou v kontaktu.

„Určitě bych Petru nechtěla už nikdy vidět,“ zakončila rozhovor Eva.


NEPŘEHLÉDNĚTE:


TV Nova