LÍNÉ DĚTI, NEBO MALÍ POMOCNÍCI? Hlasujte, jak to máte doma s úklidem vy!

Výměna manželek: Kočičí výkaly a totální špína! - 18
Zdroj: TV Nova

Ivana z premiérové Výměny je posedlá úklidem. Celý den se nezastaví a od rána do večera se stará o to, aby byl jejich dům dokonale uklizený. Bohužel je na to úplně sama. Děti se do ničeho nezapojují a Ivana jim dělá služku. Jak to máte doma? Pomáhají vám v domácnosti všichni členové rodiny?

Přehrát poslední díl

V nové epizodě Výměny manželek diváci uvidí špinavou domácnost mladé Terezy (21) a Marka (25), kteří společně vychovávají Terezinu dvouletou dcerku. Na druhé straně se pak seznámí s pětičlennou rodinou z obce Cep, kterou tvoří Ivana (38), Pavel (39), Tomáš (17), Kristýna (15) a Vojta (17 měsíců).

Výměna manželek: Kočičí výkaly a totální špína! - 8
Zdroj: TV Nova

Ivanina domácnost je oproti té, ve které bydlí Tereza, poněkud odlišná. Alespoň co se úklidu týče. Jak totiž sama maminka z Cepu říká, je posedlá čistou domácností. I když je na mateřské dovolené, celý den se prakticky nezastaví. Smutné ovšem je, že jí vůbec nikdo nepomáhá a děti považují její péči a každodenní servis za naprostou samozřejmost. Jak to máte doma s úklidem vy? Děláte vše sami, nebo zapojujete i ostatní členy domácnosti?

Anketa

Pomáhá vám doma někdo s úklidem?

Hlasovalo 249 lidí.

Premiérovou epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 10. října 2018 ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

TV Nova