KONEC MANŽELSTVÍ: Lucka z Výměny začíná novou životní kapitolu. Lukáš je pryč!

Zdroj: TV Nova

Lucie doufala, že Výměna jejímu manželství pomůže. Opak se ale stal pravdou, a tak se nyní několik měsíců po natáčení s Lukášem rozvádí. Co se mezi nimi stalo?

Přehrát poslední díl

V dalším premiérovém díle Výměny manželek se divákům představila rodina z Prahy, kterou tvoří Lucie (26), Lukáš (27) a Nikolka (18 měsíců). Na druhé straně se seznámili s Kristýnou (32), Mírou (39), Míšou (13), Honzou (11), Dominikem (8) a Mirečkem (3), kteří žijí v Kraslicích.

 

Výměna manželek - Život po - 3
Zdroj: TV Nova

Lucie byla na deset dní v rodině, která měla pevná a přísná pravidla pro úklid, udržování celé domácnosti a také pro výchovu čtyř dětí. Do tohoto chodu však maminka z Prahy příliš nezapadala. Dokonce nastala i situace, kdy měla údajně nabídnout třináctileté Míše cigaretu. „V žádném případě jsem jí cigaretu nedala. Muselo to vzniknout jedině tak, že mi ji sebrala, protože jsem je měla položené na okně,“ brání se náhradní maminka.

Výměna manželek- Jste špíny! - 4
Zdroj: TV Nova

Návrat zpět do Prahy za dcerou pro ni byl tedy vysvobozením. Po skončení natáčení, se však Lucka s Lukášem rozešli. „Vzniklo to po vzájemné dohodě, s tím, že jsme řekli, že takhle to už dál nejde,“ vysvětluje Lucie.


Za rozchod prý ale mohou oba. Mladá maminka dokonce přiznává, že to s ní není jednoduché. „Nejsem v žádném případě svatá, jsem štěkna, vím to o sobě. Možná i za víc jak polovinu jsem mohla já,“ dodává k celé situaci.

112

GALERIE: Lucie z Výměny manželek se bude rozvádět

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - Život po - 4

Hodnocení:

Další epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 10. října 2018 ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova