JE TO PRASE! Ivana zažije v zanedbané domácnosti velkou nechuťárnu. VIDEO

Publikováno 8. 10. 2018
Zdroj: TV Nova

Nepořádek je slabé slovo. Mladé mamince Tereze chybí základní hygienické návyky. Jak to Ivana v extrémně znečištěné domácnosti zvládne?

Přehrát poslední díl

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidí diváci rodinu z Ostravy, kterou tvoří Tereza (21), Marek (28) a Eliška (2). Na druhé straně se seznámí s Ivanou (38), Pavlem (39), Tomášem (17), Kristýnou (15) a Vojtou (17 měsíců). Ti žijí ve vesnici Cep. Pár z Ostravy se přihlásil do Výměny manželek kvůli velkým rozporům, které vztah poslední dobou provázejí.

Výměna manželek - plíseň - 14
Zdroj: TV Nova

Tereza si malou Elišku přivedla z minulého vztahu. Eliška je bohužel trochu opožděná a už ve dvou měsících musela podstoupit operaci srdíčka. Rodina o ni pečuje, jak se jen dá. Markovi vadí, že Tereza vůbec neuklízí a je nepořádná. To na vlastí kůži pozná i Ivana, která na deset dní její domácnost převezme. Bude naprosto šokovaná z toho, v jakých podmínkách rodina žije. V bytě je všude nepořádek, v koupelně je zažraná špína, krémy jsou plné plísně a za nábytkem jsou hromady odpadků. Podaří se Ivaně rodinu napravit?

130

GALERIE: Plíseň ve Výměně manželek

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - plíseň - 30

Hodnocení:

Premiérový díl Výměny manželek sledujte už ve středu 10. října 2018 ve 20:20 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova