VIDEO: Morbidně obézní otec nemohl mít kvůli vysoké váze sex. V přejídání podporuje i své děti!

Aktualizováno 28.1. 2019 15:01
Zdroj: TV Nova

Vyměněná manželka Bára zažije v náhradní domácnosti šok! Lednice je totiž narvaná k prasknutí nezdravými potravinami a děti v přejídání podporuje i jejich tatínek...

V premiérové Výměně manželek uvidí diváci rodinu z vesnice Tetčinec, kterou tvoří Jana (35), Tomáš (43), Lukáš (13) a Jakub (10). Na druhé straně se seznámí s Bárou (32), Otou (33), Šimonem (11) a Eliášem (2,5), kteří žijí v Praze.

Výměna manželek: Jana a Bára - 12
Zdroj: TV Nova

První rodinu přihlásil do Výměny manželek Tomáš. Od účasti v projektu si slibuje to, že jeho partnerka pozná, že on je tím nejlepším mužem, kterého mohla potkat. Druhou rodinu přihlásila do pořadu Bára, které vadí, že její přítel je hodně časově zaneprázdněný a nevěnuje se rodině tak, jak by si představovala.

Výměna manželek: Jana a Bára - 10
Zdroj: TV Nova

Pro Báru bude desetidenní život v náhradní rodině velkým šokem. Hodně bude bojovat s tím, že všichni tři členové rodiny mají velkou nadváhu a nechtějí s tím nic dělat. Za vinu to dává jejich otci, který je v nadměrné konzumaci jídla ještě podporuje. Tomáš se dokonce sám nechá slyšet, že v době jeho největší nadváhy nemohl provozovat ani sex. Zděšená bude Bára také z toho, když Tomášova jedenáctiletého syna postaví na váhu a ta ukáže necelých sto kilogramů. Podaří se Báře za deset dní změnit stravovací návyky v náhradní rodině?

117

GALERIE: Výměna manželek: Jana a Bára

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Jana a Bára - 1

Hodnocení:

Premiérovou epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 30. ledna 2019 ve 20:20 na Nově!

 TV Nova