VIDEO: František přiznal, že náhradní manželku šmíroval nainstalovanou kamerou!

Zdroj: TV Nova

V Ročově to během natáčení Výměny vypadalo na harmonické soužití. František působil klidně a uvolněně. Nyní přiznává, že opak byl pravdou. Zpočátku měl strach nechat malého syna s cizí ženou. I na to se však připravil po svém.

V premiérové epizodě Výměny manželek se diváci seznámili s rodinou z Mostu, kterou tvoří máma Věra (25), přísný otec Milan (35) a jejich děti Petra (5), Milan (4) a Matýsek (11 měsíců). Na druhé straně poznali rodinu, již tvoří Jana (30), František (43), spolu s dětmi Katkou (15), Petrem (10) a malým Jaroslavem (2), kteří pochází z Ročova.

Výměna manželek 6.3.2019 život po František - 4
Zdroj: TV Nova

Prvotní dojmy ze seznámení s náhradní manželkou Věrou byly pozitivní. František se tvářil spokojeně a vypadalo to, že vše bude v nejlepším pořádku. Nyní prozrazuje, že byl ve velkém stresu a bylo pro něj těžké nechat svého malého synka s cizí ženou, hlavně když byl v práci. „Člověk nemá důvěru v někoho cizího, jakým způsobem se mu postará o děti nebo o malého kluka,“ vypráví. Z toho důvodu požádal o pomoc i sousedku. „Já jsem byl dost zničený, sousedku jsem zaúkoloval brutálně, aby kontrola chodila na náhodné návštěvy,“ práskl na sebe. Dokonce měl ještě jedno eso v rukávu. „Když jsem šel do práce, tak jsem ji neustále kontroloval nainstalovanou malou webkamerou, abych se koukal, zda je všechno v pořádku. Jestli kluk funguje jak má,“ přiznal František, jaká opatření udělal, aby měl vše pod kontrolou.

114

GALERIE: Výměna manželek 6. 3. 2019

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Milenka zaťukala manželce na dveře! - 14

Hodnocení:

Premiérovou epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 13. března 2019 ve 20:20 na Nově!

 

 

TV Nova