PEKLO po Výměně manželek: Petr řekl, že jde s dětmi ven. Už se nevrátil

Zdroj: TV Nova

Vztah Elišky a Petra by se dal označit za jednu velkou krizi. Ta skutečná hrůza však pro mladou ženu nastala až po natáčení, kdy Petr zmizel i s dětmi.

Nová epizoda Výměny manželek představila rodinu z Jesenice u Rakovníka, kterou tvoří Eliška (24), Petr (27), Radek (2) a Petr (3). Na druhé straně se diváci seznámili s Evou (48), Scilárdem (43), Maruškou (17) a Markem (13), kteří žijí v Boušicích.

Výměna manželek - 26. 9. 2018 - 11
Zdroj: TV Nova

Vztah Elišky a Petra procházel dlouhá léta velkou krizí. Partneři se často hádali a jejich hádky pak v mnoha případech končily fyzickými útoky. Právě tato skutečnost je i zlákala do Výměny. Doufali totiž, že desetidenní odloučení nějakým způsobem vnese vztahu nový život. Partneři spolu také vychovávali dvě děti - Ráďu a Péťu. Poté, co Petr Elišku brutálním způsobem zbil, se mladá maminka rozhodla tyrana opustit. Po jejich rozchodu však došlo ke strašlivým věcem. „Momentálně se taháme soudně o děti,“ šokovala Eliška po Výměně.

Výměna manželek - 26. 9. 2018 - 9
Zdroj: TV Nova

Co se v rodině odehrálo? Petr se krátce po rozchodu odstěhoval, a Eliška tak zůstala s dětmi v bytě sama. „On si pak pro ně přišel, že s nimi chce jít ven. A pak už mi je nevrátil. Už je to týden,“ prozradila zoufale. Eliška se tak nyní připravuje na soud, který by měl proběhnout do jednoho měsíce.

NA CELÝ DÍL SE PODÍVEJTE ZDE

Účast ve Výměně tak mladému páru kýžený výsledek  nepřinesla, Eliška však našla díky ní nové přátele. „Jsem s druhou rodinou v kontaktu, v létě jsme u nich dvakrát byli,“ dodala Eliška na závěr.

110

GALERIE: Výměna manželek - Smrtelná autonehoda!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Smrtelná autonehoda! - 1

Hodnocení:

Další epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 3. října 2018 ve 20:20 na Nově!

PJ