Drama ve Výměně: Dcera Laura popsala zdravotní potíže po pozření jídla náhradní matky!

Aktualizováno 9.1. 2019 21:48
Zdroj: TV Nova

O tom, co všechno dokázala Marie z Výměny manželek vykouzlit v kuchyni, se mohli diváci přesvědčit v další epizodě oblíbeného pořadu. Její náhradní dcera Laura v rozhovoru popsala, co se dělo po pozření Marií připraveného jídla!

Nová epizoda Výměny manželek ukázala, jak žije rodina z Libochovic, kterou tvoří Marie (34), Marian (31), Martin (9) a Maruška (6). Na druhé straně se diváci seznámili s Petrou (43), Dušanem (38) a Laurou (13), kteří žijí v obci Velká.
 

Petra se krátce po svém příjezdu do náhradní domácnosti zhrozila. Zjistila totiž, že Martin a Maruška nemají základní hygienické návyky. Nebyli zvyklí si mýt ruce po použití toalety ani po příchodů domů z venku. Dokonce ani nevěděli, jak si správně vyčistit zuby a jak se umýt. Petra se proto ujala jejich převýchovy a základním návykům je naučila. V rozhovoru po natáčení pak prozradila, že jí děti dodnes chybí. „Na Výměnu vzpomínám docela často, vzpomínám hlavně na dětičky, které mi schází,“ nechala se Petra slyšet.

Výměna manželek - 9. 1. 2018 - 11
Zdroj: TV Nova

Marie během natáčení předvedla svůj kuchařský um, když svému náhradnímu manželovi připravila hnědou koprovou omáčku, která se podle jeho slov nedala jíst. Ani další z jejích pokrmů nesklidily úspěch. Dcera Laura v rozhovoru uvedla, že po konzumaci leča měli ona i její otec střevní potíže. Komu však Mariino jídlo nejvíce chutnalo? To se dozvíte ve videu!

Výměna manželek - 9. 1. 2018 - 12
Zdroj: TV Nova

Další epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 16. ledna 2019 ve 20:20 na Nově!

PJ