LHANÍ A DROGY: Bývalý manžel Terezy z Výměny prozradil otřesné detaily z její minulost

Zdroj: TV Nova

Drsnou dohru má nová epizoda Výměny manželek. Bývalý manžel krkavčí matky Terezy se do ní tvrdě opřel a prozradil šílené detaily z její minulosti.

Prázdná lednice, všudypřítomný nepořádek a žádné peníze. Tak to vypadalo v domácnosti šestadvacetileté Terezy, kterou mohli diváci vidět v nové epizodě Výměny manželek. V péči měla svou sestru, dvě neteře a syna. Přestože měsíčně pobírala několik příspěvků od státu, jejichž výše celkově dosahovala téměř 50 000 korun, neměly děti zajištěny základní potřeby. „Tereza všechny peníze utratí za drogy, děti nemají nic,“ řekl její bývalý manžel.

Výměna manželek 20. 2. 2019 - 13
Zdroj: TV Nova

Ten se zároveň rozpovídal o minulosti krkavčí matky. „My jsme ty děti dostali do péče díky mně, když jsme spolu ještě byli. Tereza neměla vlastní zázemí, nic. Žila u mě, na to konto jsme dostali děti do péče, sama by je do péče nikdy nedostala,“ prozradil. „Byli jsme spolu několik let, z toho jeden rok jsme byli manželé. Ona se pak zamilovala do našeho souseda, který bydlel u nás v domě. Pak začaly tyhle problémy,“ dodal ještě. Také sdělil, jak to má Tereza se závislostí na drogách. „Trávu kouřila už v době našeho společného soužití. Já jsem ji samozřejmě od toho odrazoval, ona mi tvrdila, že trávu nekouří, jenže já u ní neustále nacházel ty skleněné trubičky, ze kterých se tráva kouří. Tvrdší drogy začala brát poté, co jsme se rozvedli,“ komentoval Terezinu minulost. „O děti jsem se tak musel starat víceméně jen já, protože Tereza pořád někde lítala,“ tvrdí otec jejich společného syna Davídka.

Výměna manželek 20. 2. 2019 - 15
Zdroj: TV Nova

Po odvysílání epizody se o situaci u Terezy doma prý začal zajímat orgán pro sociálně-právní ochranu dětí. Bývalému manželovi Terezy tak svitla naděje, že se děti přece jen dostanou do jeho péče.

Další epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 27. února 2019 ve 20:20 na Nově! 

PJ