NADSAMEC JIRKA šokuje Jarmilu: Manželka mu odevzdává celou svou výplatu! Co s ní pak dělá? VIDEO

Aktualizováno 15.10. 2018 17:04
Zdroj: TV Nova

Dominantní Jiří řídí celou svou rodinu. Jeho manželka si na sebe bez jeho svolení nic nekoupí. Vešekeré peníze, které vydělá, totiž dostane právě Jirka. Tohle je na dominantní Jarmilu moc!

Přehrát poslední díl

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidí diváci rodinu z Dlouhého mostu u Liberce, kterou tvoří Jarmila (51), Jan (44) a Adéla (14). Na druhé straně se seznámí s Martinou (35), Jirkou (39), Aničkou (16) a Lukášem (9), kteří žijí ve Volfraticích.

 

Výměna manželek - dominantní Jiří - 8
Zdroj: TV Nova

Rodinu z Dlouhého mostu přihlásila do Výměny manželek temperamentní Jarmila, která celou domácnost řídí. Druhý pár, Martina a Jirka, jsou spolu přes rok. Vůdčí osobností této rodiny je Jiří, který je extrémně dominantní a sám o sobě mluví jako o nadsamcovi. Řídí úplně všechno včetně financí. Martina má z předešlého vztahu dvě děti a odevzdává Jiřímu celou svoji výplatu. Pokud něco potřebuje, musí o to žádat. Dokonce ani oblečení, které se Jirkovi nepozdává, si Martina nesmí bez jeho svolení koupit. Jak zvládne temperamentní Jarmila deset dní v domácnosti, kde je vše přesně tak, jak řekne Jiří? 

113

GALERIE: Nadsamec ve Výměně manželek

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - dominantní Jiří - 13

Hodnocení:

Premiérovou Výměnu manželek uvidíte už ve středu 17. října ve 20:20 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova