NÁCTILETÉ MAMINKY: Dokážou vychovat vlastního potomka, když jsou samy ještě dětmi?

Aktualizováno 01.07.2019


Vzpomínáte si na povedený páreček Ivu a Mariana, kteří nenechali chladnými diváky napříč republikou? V současné době vychovávájí dvě malé děti. Jak se ale bude žít holčičkám v dospělém věku, když jejich tatínek bude ve věku dědečkovském?

Do Výměny se přihlásili oba kvůli společným dohadům, které spočívají v rozdílnosti názorů na domácnost. Marianovi vadilo neustále Ivino nicnedělání místo postarání se o domácnost. Ona sama ale neviděla nic špatného na tom si sednout k počítači namísto toho, aby šla raději umýt nádobí.

Zdroj: TV Nova

Otázka zní, co vlastně oba očekávají od vztahu, když jejich věkový rozdíl zřetelně poukazuje na jinou mentální vyspělost. Mezitím, co Marian má představu spořádané a plně fungující rodiny, jeho žena spíše tyto věci nevidí a v jejím nezralém věku stále převažuje "mladistvá nerozvážnost."
Zdroj: TV Nova

K zamyšlení určitě vede skutečnost, že Marian bude ve věku dědečka v době, kdy jeho dcerám bude jako jejich mamince, když si je pořídila. Další otázkou je, zda se Iva dokáže o dvě malé holčičky, které nyní s manželem vychovávají, patřičně postarat. Podle vyměněného manžela je totiž absolutně neschopná vést domácnost a vypořádat se sama se sebou, natož se starat ještě o někoho jiného.
Zdroj: TV Nova

Maminka z druhé rodiny se Ivy na konci Výměny trefně zeptala: "Co chceš, aby z nich vyrostlo? To, co seš ty?"

 

 

TV Nova