Nechutné překvapení ve Výměně: Náhradní manžel ráno objeví pozvracený záchod!

Aktualizováno 19.04.2019


Martin věří, že s náhradní manželkou deset společných dní zvládnou, a předpokládá, že vše bude fungovat, jak má. To ještě netuší, jaká nemilá překvapení na něho čekají

V premiérovém díle Výměny manželek se diváci seznámí s rodinou z Ratenic, kde se máma Štěpánka (32) s tátou Martinem (29) starají o dva syny Štěpána (6) s Matýskem (4). Druhá rodina bydlí na okraji Liberce, tvoří ji mladá máma Lucie (24) a Radek (28), kteří spolu mají dcery Vanesu (2) a Lauru (1).

Zdroj: TV Nova

Martin doufá, že se Lucie zvládne postarat o jeho syny i zvířata a celou domácnost, je to přece máma dvou dětí. Postupně však zjišťuje, že to nebude tak jednoduché, jak předpokládá. Lucie na vše kýve, ale nic pořádně neudělá. Vše jí trvá strašně dlouho, a pokud se Martin nezeptá, nebo jí neřekne, nic neudělá.

Jeden večer musí Lucie zastoupit Štěpánku v hospodě, kde pracuje. Té se v práci evidentně libí a po bujaré noci přichází domů až nad ránem. Martin je samozřejmě nespokojený, nevyprané prádlo, neuklizeno, nic není uděláno. Třešinkou na dortu je pozvracený záchod, který po sobě Lucie nechá, což znechutí Martina ještě více.

Zdroj: TV Nova

Jak Martin soužití s Lucií zvládne? Čekají na něho ještě jiná nepříjemná překvapení? Sledujte premiérový díl Výměny manželek, ve středu 20. března ve 20:20 na Nově!

 

TV Nova