Špína a zanedbaná péče o děti: Dvouletá holčička z Výměny má úplně černé zuby! VIDEO

Aktualizováno 18.04.2019


Ve středečním premiérovém díle Výměny manželek se diváci seznámí se Štěpánkou, pečlivou a starostlivou mámou, a na druhé straně s Lucií, která naopak své děti poměrně zanedbává a úklid je jí také cizí.

První rodina nového dílu Výměny manželek pochází z Ratenic, tvoří ji Štěpánka (32), Martin (29), Matýsek (4) a Štěpán (6). Na druhé straně se diváci seznámí s Luckou (24), Radkem (28), Laurou (1) a Vanesou (2), kteří žijí v Liberci.

Zdroj: TV Nova

Rodinu z Ratenic, která bydlí v rodinném domě a stará se o několik zvířat, přihlásila do Výměny manželek Štěpánka. Se svým partnerem se často hádají, a tak chce, aby si vyzkoušel jaké to je žít s někým jiným. Martin jí byl navíc několikrát nevěrný, nicméně krizi ustáli a Štěpánka mu kvůli dětem odpustila.

Druhá rodina pochází z Liberce, bydlí v panelovém bytě a partneři jsou spolu již čtyři roky, a jak sami říkají, z jejich vztahu se vytratila láska a jsou spíše jen spolubydlící. I tímto vztahem otřásla nevěra, tentokrát byla viníkem Lucie, která se cítila osamocená, protože partner Radek byl věčně v práci.

Zdroj: TV Nova

Velké rozčarování po příjezdu do nové rodiny čeká na Štěpánku. Její náhradní domácnost je hodně zanedbaná a všude je špína. Zanedbaná není podle jejích slov jen domácnost, ale i děti. Jedna z dcer má úplně černé nevyrostlé zuby, k tomu má problém s okem, na které šilhá, a rodiče s tím nic nedělají. Podaří se Štěpánce změnit chod této rodiny?


Sledujte premiérový díl Výměny manželek už ve středu od 20:20 na Nově!

 

TV Nova