BRUTÁLNÍ NÁSILÍ při Výměně manželek! Podle Lucky došlo v druhé rodině k hrozivé události

Aktualizováno 24.11.2018


Lucka má na svůj pobyt v náhradní domácnosti vcelku pozitivní vzpomínky. Přesto jí jedna nepříjemná věc utkvěla v paměti. Co ji v dočasné rodině nejvíce šokovalo?

Přehrát poslední díl

Další epizoda Výměny manželek diváky seznámila s Luckou (32), Pavlem (33) a Williamem (3). Společně žijí ve Veselí nad Lužnicí. Na druhé straně se představila rodinaz Tábora, kterou tvoří Marie (33), Jirka (38), Sharlotte (10) a dvojčata Samuel (6) a Vanessa (6).

Zdroj: TV Nova

Pavel má hodně dluhů, kvůli kterým se jeho vztah s Luckou pomalu rozpadal. Ve Výměně Lucka dokonce zmiňovala, že si na seznamkách hledá jinou společnost. Ne však pánskou. Jak to tedy nakonec dopadlo? Po desetidenním pobytu v náhradní domácnosti vlastně k žádným velkým změnám nedošlo. „Ono to chvilku trvalo, než se člověk vrátil zpátky do svých kolejí, ale nevím, jestli to mělo nějaký velký dopad na náš vztah,“ řekla upřímně Lucka.

Zdroj: TV Nova

Její soužití s náhradním manželem Jirkou se obešlo bez větších problémů, přesto se našel jeden moment, kdy Lucka v šoku přihlížela hrozivému napadení mezi sourozenci. Více ve videu!

PRO FACKU NEŠEL DALEKO: Jarmila prozradila, jaké peklo zažívá malý Lukáš! VIDEO
PRO FACKU NEŠEL DALEKO: Jarmila prozradila, jaké peklo zažívá malý Lukáš! VIDEO

ZDRAVÍ LUKÁŠE V OHROŽENÍ: Jarmila si zoufá. Při natáčení podcenila jeho nemoc!
ZDRAVÍ LUKÁŠE V OHROŽENÍ: Jarmila si zoufá. Při natáčení podcenila jeho nemoc!