PŘIZNÁNÍ PO VÝMĚNĚ: Naďa chtěla natáčení předčasně ukončit. Prozradila, čeho se bála

Aktualizováno 12.05.2018


Naďa během středeční Výměny manželek prožila několik momentů, na které se jí nevzpomíná úplně lehce. A nešlo jen o štěnice. V jednu chvíli dokonce zvažovala ukončení natáčení!

Přehrát poslední díl

V další epizodě Výměny manželek viděli diváci rodinu z Nymburka, kterou tvořila Naďa (38), Martin (42), dvojčata Maxmilián a Alex (16 měsíců), Kristýna (17), Andrea (11), Karolína (16), Jirka (19), Vašek (18), Adam (20), Josef (40), Růža (37). Na druhé straně se seznámili s Janou (32), Petrem (41), Kristýnou (3) a Davidem (9), kteří žijí v Bělé pod Bezdězem.

Zdroj: TV Nova

Vyměněná manželka Naďa prožila ve své náhradní rodině krušné chvíle. V jeden moment dokonce zvažovala, že Výměnu ukončí předčasně, a to když se svému náhradnímu manželovi Petrovi svěřila se zážitkem, který ji dodnes trápí. Její rodina totiž v létě roku 2017 bojovala se štěnicemi. I přesto, že se hmyz podařilo vymýtit, Nadě se na obtížné období nevzpomínalo lehce.

Zdroj: TV Nova


Poté, co se Naďa podělila o nemilou zkušenost se svým náhradním manželem Petrem, zvažovala předčasné ukončení natáčení, a to hlavně kvůli Petrově reakci a strachu z reakcí jejího blízkého okolí. „Bojovali jsme s tím dlouho, ale opravdu to pro mě byl nejhorší zážitek, ale dnes už jsem silnější,“ komentovala situaci Naďa v rozhovoru.

Další epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 18. dubna 2018 ve 20:20 na Nově!


ČTĚTE TAKÉ:

PEKLO PO VÝMĚNĚ: Jana s Petrem jsou s druhou rodinou v kontaktu. O přátelství se však mluvit nedá
PEKLO PO VÝMĚNĚ: Jana s Petrem jsou s druhou rodinou v kontaktu. O přátelství se však mluvit nedá

ŽIVOT PO VÝMĚNĚ: Nastav velký zlom. Naďa promluvila o životě na ulici!
ŽIVOT PO VÝMĚNĚ: Nastav velký zlom. Naďa promluvila o životě na ulici!