Michal není pedofil! Aneta prozradila původ zvláštních spekulací týkajících se jejího partnera

Aktualizováno 01.04.2018


Kde se vzalo podivné obviňování z pedofilie? Aneta prozradila, jak to bylo ve skutečnosti! Co všechno si její bývalý partner dovolil?

Přehrát poslední díl

V další epizodě Výměny manželek mohli diváci sledovat brněnskou rodinu, kterou tvoří Nadia (37), Michal (32) a děti Michalka (6) a Fylyp (10). Na druhé straně se představila Aneta (31) se svým manželek Michalem (40) a dcerou Anetkou (4).

Zdroj: TV Nova

Zatímco v brněnské domácnosti si rodina desetidenní pobyt se svou náhradní maminkou a manželkou Anetou užívala, v Praze se Michal s Nadinou přítomností nemohl vyrovnat. Pohodlná Ukrajinka se netajila tím, že účast v pořadu brala jako dovolenou, a proto se ve své náhradní domácnosti moc neangažovala.

Zdroj: TV Nova

Michal a Aneta mezi sebou mají nádherný vztah, na kterém by nezměnili vůbec nic. Přesto si díky Výměně manželek uvědomili jednu zásadní věc. „Když se Aneta vrátila, tak jsme si řekli, co chceme, co nechceme, kam by ten náš vztah neměl nikdy dospět,“ prozradil Michal.

Zdroj: TV Nova

Aneta se hned v úvodu epizody svěřila s dost zvláštním důvodem jejich účasti v pořadu. „Potřebujeme dokázat Adélčinému tatínkovi, že Michal není pedofil, že na ni nesahá a že je to úplně normální chlap,“ šokovala Aneta. Odkud podivné obvinění vzešlo? To se dozvíte ve videu!


 

Výměnu manželek sledujte každou středu ve 20:20 na Nově!

 

ČTĚTE TAKÉ:

ŽIVOT PO: Vyměněné manželky spolu kamarádit nebudou. Podle Nadi to Aneta nemá v hlavě v pořádku!
ŽIVOT PO: Vyměněné manželky spolu kamarádit nebudou. Podle Nadi to Aneta nemá v hlavě v pořádku!

Aneta otevřeně: Proč nesnáší Nadiu? Děti jí po Výměně prozradily, co se stalo!
Aneta otevřeně: Proč nesnáší Nadiu? Děti jí po Výměně prozradily, co se stalo!