Druhá šance i drsná nařčení: Příběh Jarči a Míry z Výměny má nečekanou dohru

Publikováno 18.09.2019


V premiérovém díle reality show Výměna manželek mohli diváci sledovat ne tak úplně veselý příběh mladé maminky Jarči a jejího manžela Míry. Vztah rodičů dvou dětí však několik let sužovala krize, a proto se v závěru epizody dohodli na rozvodu. Co se pak dělo po natáčení? Finální dohra překvapí nejednoho diváka...

V manželství měli velké problémy, právě proto se přihlásili do pořadu Výměna manželek. Doufali totiž, že desetidenní odloučení vrátí dávno ztracenou lásku. Nestalo se. Anebo možná ano? Při rozhovoru mezi osmi očima Míra oznámil své manželce, že bude žádat o rozvod. A tak se také stalo. Jarča se po natáčení svěřila, že manželství skutečně ukončili. Odloučení však netrvalo dlouho. „My jsme se po natáčení rozvedli, ale pak jsme se k sobě vrátili,“ nechala se slyšet mladá maminka. Mladý pár tedy dal svému vztahu druhou šanci.

Jarča po natáčení zároveň překvapila šokujícími výroky. Nařkla totiž svou sokyni Martinu, která o sobě tvrdila, že je velmi čistotná a pořádná, že v jejich domácnosti zanechala otřesný nepořádek. „Nechala špinavé prádlo na sušáku, plesnivé papriky a housky v kuchyni. V pračce jsem našla plesnivé prádlo,“ prozradila Jarča, co našla po příjezdu doma.

Připomeňte si ve videu, jak Jarča připravovala smažený sýr.

Další epizodu reality show Výměna manželek sledujte ve středu 25. září ve 20:20 na Nově!

Podívejte se na celý díl Výměny manželek!