VIDEO: Škrcení i vyhrožování páskem! Podívejte se na nejšílenější momenty premiérové Výměny

Aktualizováno 18.05.2019


Hádky ve středeční premiérové Výměně manželek byly takřka na denním pořádku a to především v Železné Rudě. Naopak v Táboře to přišlo náhradní manželce Markétě jako strašná nuda. Vše nalajnované a manžel podpantoflák. Ve které rodině byste raději strávili Výměnu vy?

V premiérovém díle oblíbené reality show diváci poznali rodinu z Tábora, kterou tvoří Bára (27), Milan (29) a Leontýna (11 měsíců). Na druhé straně viděli početnější rodinu s maminkou Markétou (25), Josefem (39) a dětmi Pepou (8), Petrem (8), Adamem (6), Radkem (4) a Pavlem (2), kteří žijí v Železné Rudě.

Zdroj: TV Nova

Bára, která byla z domova zvyklá, že jí při péči o domácnost pomohou různé technické vymoženosti jako myčka na nádobí, robot na vysávání apod., zažívala v náhradní rodině peklo, a to nejen kvůli tomu, že tam neměla k dispozici nic z toho, na co je zvyklá, ale hlavně kvůli pěti malým klukům, kteří jí nedali ani na chvíli vydechnout, a ještě více z táty Josefa, kterého se dokonce bála. Spory kvůli jídlu, výchově a spoustě dalším věcem se staly denním chlebem v této domácnosti.

 

Naopak v Táboře si Markéta připadala jako na dovolené. Starost pouze o jedno dítě. Na vše mohla využít pomocníky v podobě robotů, myčky, vysavače a dalších. Překvapená byla pouze z jídla pro malou Leontýnku, protože veškerá strava musela být bio, a toho, jak musela vše dodržovat podle manuálu. Navíc si Milan vzal dovolenou a nenechal ji nic dělat. Za chvíli se kvůli tomu začala nudit a všimla si, kdo v tamější rodině vládne – Milan to podle ní rozhodně není.

Zdroj: TV Nova

V závěru pořadu mezi osmi očima se do sebe všichni zúčastnění pustili hlava nehlava. Šlo vidět, že oba páry jsou z naprosto odlišných světů a nikdo s nikým nesouhlasil. Počínaje jídlem, tkonče hlavně výchovou. Vypadalo to dokonce, že dojde i na fyzické násilí, protože se Josef málem neudržel kvůli nařčení z násilí na dětech a málem po Milanovi skočil. Z těchto rodin rozhodně kamarádi nebudou.

 

Kde byste strávili Výměnu raději vy?

TV Nova