Žena mi nadává, že děti rozmazluju! tvrdí Josef, který ve Výměně vzal na syny opasek

Aktualizováno 17.05.2019

Výměna manželek - 17.4.2019 - Život po Výměně - facebook - 1
Zdroj: TV Nova

S rodinou z Železné Rudy - Markétou (25), Josefem (39), Pepínem (8), Petrem (8), Adamem (6), Radkem (4) a Pavlíkem (2) se snažil štáb Výměny manželek spojit a zjistit, jak se jim po natáčení daří. Po příjezdu na místo, ale Markéta odmítla rozhovor. Důvodem byla kritika výchovy dětí, která se spustila na facebooku Výměny manželek po zveřejnění první ukázky z premiérového dílu. Jak se k tomu Markéta a Josef postavili?

Na facebookovém profilu Výměny manželek diváci mohli zhlédnout ukázku, v níž se Josef snaží domlouvat svému synovi opaskem. Fyzické tresty této rodině nejsou cizí. Markéta se sice štábu Výměny manželek nesvěřila do kamer, ale ospravedlňovala svou výchovu v komentářích pod příspěvkem. "Bože lidi... Já se tak ovládala, že nebudu vážně nic psát... Ano, přihlásila jsem se, čekala jsem kritiku a všechno... Nikdo u nás doma nebije děcka páskem. A ano dostanou na pr*el i ode mě," komentovala Stárková situaci v komentářích.

Zdroj: TV Nova

Kritiku sklidila také fotka, kterou Monika zveřejnila na svém profilu. Její syn totiž na fotce vypadá, jakoby kouřil cigaretu. "Haló, já jsem asi d**il, že budu dávat rok a půl starýmu dítěti cigaretu? Je to žvejkačka, bože... Který dítě si nehrálo, že kouří. Snad znáte cigaretový žvejky, ne?
Zdroj: TV Nova

Neslušné komentáře se nevyhnuly ani Josefovi. Diváci kritizovali především jeho vztah k fyzickým trestům ve výchově. "A vy víte, že já je biju? Moje žena mi dnes a denně nadává za to, že jsem na ně moc měkkej a že je rozmazluju," snažil se zachránit situaci Josef. Největší spory vyvolal opasek, který Josef na své syny vzal.

 

Celý díl Výměny manželek můžete sledovat na NovaPlus!

TV Nova

Zoufalství ve Výměně: Náhradní manželka připravuje smažený sýr velmi podivným způsobem!