Kamery nezachytí vše: Bára promluvila o nejtraumatičtějším zážitku z Výměny manželek

Aktualizováno 17.05.2019


Ve středeční premiérové Výměně manželek diváci poznali rodinu z Tábora, kterou tvoří Bára (27), Milan (29) a Leontýna (11 měsíců). Na druhé straně se seznámíme s Markétou (25), Josefem (39), Pepou (8), Petrem (8), Adamem (6), Radkem (4) a Pavlem (2), kteří žijí v Železné Rudě.

Pro Barču (27) bylo starání se o pět dětí určitě velkým zážitkem, sama má doma jen malou dcerou Leontýnku. Zároveň se musela vypořádat s kompletně odlišným způsobem výchovy dětí. Nebo spíš nevýchovy? Jak vidí zpětně desetidenní Výměnu a co se u nich doma změnilo?

Zdroj: TV Nova

Právě radikální a přísná výchova byla pro ni největším trápením. Pět divokých kluků musí zkousnout trest páskem a podle Barčiných slov došlo i na škrcení. K tomu už se později nechtěla ani vyjadřovat, byl to pro ni extrémně nepříjemný zážitek a dodnes na to nerada vzpomíná.
Zdroj: TV Nova

Zmiňuje se, že ne všechno je v televizi vidět. Je těžké pro diváka soudit, jak to vše probíhalo, a proto jsme se vydali zeptat se samotné náhradní manželky, jaké z toho má zpětně pocity a jestli díky Výměně dospěli s manželem k nějakým změnám nebo rozhodnutím.

 

Celý díl Výměny manželek sledujte NovaPlus!

TV Nova