Matka je hyena a dcera líná! Lidé se na sociálních sítích ostře pustili do Evy a Lucie

Aktualizováno 12.05.2019


Špatného vztahu matky s dcerou si všimli všichni, kteří ve středu večer sledovali Výměnu manželek. Dospělá, nepracující, líná dcera a matka, které je přednější splněný sen, než zdraví vlastního manžela.

Názory na to, kdo nese vinu za problémy v rodině ze Zbůchu, zda mladá, a dle mnohých líná, Lucie, nebo naopak její matka Eva, kterou pro změnu diskutující na sociálních sítích nazývají „hyenou“, se různí.

Zdroj: TV Nova

Jedni píší, že Lucie je dospělá a ne malé dítě, tudíž by se o sebe měla postarat sama. „Je jí 23! Už je čas, aby začala pomáhat ona mámě a ne naopak,“ píše uživatel na Facebooku, další přidal „Je líná a ještě somruje prachy, ve 23 letech bydlet v pokojíčku s dalšími sourozenci, to bych se zbláznil.“ Nebo také „Tato dcerka je akorát ufňukaný a líný spratek.“ Na druhou stranu píší lidé o tom, že děti jsou odrazem svých rodičů a nikdo neví, čím si Lucie musela projít. „Máma ji nenávidí, protože je jí holka moc podobná. Nenaučila ji ani mluvit a jen ji odstrčila.“

Zdroj: TV Nova

Peníze byly také důvod ke sporům. Hlavním problémem dle značné části diskutujících je Evina bezohlednost vůči dceři i manželovi, kterého nutí pracovat do padnutí i po dvou infarktech, které prodělal, hlavně, aby docílila svého a dočkala se vysněného rodinného domu. „Ta dcera je chudák, opravdu to není matka, ale zlý člověk. Fakt hnus, kouká na sebe a co ostatní, její muž je nemocný, ale musí pracovat. Je to zlá ženská, měla by se stydět, hyena jedna,“ jiní píší „Po dvou infarktech chlapa honit, to taky svědčí o tom, jaká je to zmije jedovatá.“ Podobný názor sdílí další diskutující a mají za to, že Evě jde jen o vlastní prospěch.


Sledujte premiérový díl oblíbené reality show ve středu 17. dubna ve 20:20 na Nově!

TV Nova